logowanie|rejestracja

PLAKAT
Tagi:
    napisy / lektor / cały film / Porady na zdrady / za darmo / bez limitu / (2016) / filmweb / videomega / vidto / streamin / do pobrania / z lektorem / film / zapowiedź / premiera / free / chomikuj / download / movie / opis / streszczenie / ocena / ekino / ściągnij / torrent / do ściągnięcia / kinomaniak / hd / 2014 / 2015 / dubbing / pl / kinoman / po polsku
opis filmu
Skrzywdzona przez przyszłego męża i to na dodatek w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i zostawiona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), postanawiają rozkręcić kontrowersyjny biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z wiernością i uczciwością mężczyzn. Dwie bohaterki po przejściach postanawiają pomóc innym kobietom i testują wierność ich partnerów na prośbę podejrzliwych kobiet. Wszystko idzie zgodnie z planem do chwili, gdy Kalina próbuje poderwać Macieja (Mikołaj Roznerski) – doświadczonego coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) ma czarne myśli i podejrzewa go o zdradę ale chce mieć na to twarde dowody. Kalina doceniając poziom "przeciwnika", bierze się do pracy z podwójnym zapałem. Jednak tym razem nie będzie tak łatwo ponieważ Maciej jest inny niż wszyscy, wcześniej przyłapani na gorącym uczynku mężczyźni. Mimo konsekwentnych postanowień serce dziewczyny zaczyna mocniej bić, a być może ta jedyna jest w zasięgu ręki.
Porady na zdrady
(2016) [PL] - online, cda, zalukaj
Oglądaj na:
    openload
Oglądaj na:
    openload
Zgłoś ten film jeśli nie działa poprawnie
Kategoria: Komedia
ocena (5/5 | głosów: 1)
Dodaj komentarz:
Zaloguj się aby dodawać komentarze.
Komentarze (1):
avatar użytkownika:
24.02.2017 08:33
Super film, nic tylko polecać, prawie posikałam się ze śmiechu! :) Jak zawsze u tego reżysera wystąpiła świetna obsada aktorska. Jedyne zastrzeżenia mam do Magdaleny Lamparskiej, jakoś tak nie przekonała mnie swoją rolą, ale może to tylko moje jest takie odczucie, generalnie jestem zadowolona z seansu :)
© 2018 Seriale i filmy online - kinomaniek.pl - Kopiowanie zabronione. O: