logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Wszystko dla szczęścia online
Trzydziestoletni Antoine (Manu Payet), dyletant, samolub, zawsze niezadowolony, nie poczuwa się do obowiązku o zadbanie o 5-cio i 9-cio letnie córki. Infantylizowany przez żonę Alice (Audrey Lamy) nie może znaleźć sobie miejsca w swoim domu. Nagle postanawia wyjechać, by szukać innej przyszłości.
Egzamin / Bacalaureat online
Romeo Aldea żyje od lat w małżeństwie, w którym nie ma miłości. Z uwagi na dobro dziecka odsuwa od siebie decyzję o rozwodzie, jednocześnie utrzymując potajemne kontakty z kochanką. Najważniejsze jest dla niego szczęście dorastającej córki, dla której zrobiłby wszystko. Próbuje stworzyć jej jak najlepsze warunki do startu w dorosłe życie i marzy o tym, by celująco zdała maturę, a potem wyjechała na studia do Wielkiej Brytanii. Jednak w obliczu dramatycznego zdarzenia bezgraniczna miłość i dobre chęci okażą się niewystarczające. Kłamstwa, hipokryzja i...
Co wiecie o swoich dziadkach? / Daddy's Home 2 online
Jak co roku zbliża się okres świąteczny, w ten nadchodzący magiczny czas tatuś Dusty (Mark Wahlberg) jako i ojczym Brad (Will Ferrell) postarają się aby w tym roku było idealnie. Niestety może być to niewykonalne, kiedy mężczyźni dowiadują się że w odwiedziny przyjeżdżają dziadkowie - czyli ojcowie Dusty'ego i Brada. Zwłaszcza, że dziadkowie różnią się w każdym calu - ojciec Dusty’ego (Mel Gibson) to lekkoduch w typie macho, z kolei tatuś Brada (John Lithgow) to nadwrażliwy, ale emocjonalny i ciepły starszy mężczyzna. Jedno jest pewne. Te Święta nie mogą...
Nowicjat / Novitiate online
Nastoletnia Cathleen (Margaret Qualley) bardzo miłuje Boga i postanawia wstąpić do klasztoru. Jej decyzji nie rozumie zupełnie jej matka, która chciała innego życia dla swojej córki niż życie za murami klasztoru. Pod okiem przełożonej (Melissa Leo) Cathleen uczy się życia w związku z kimś, kto nigdy nie odpowiada na prośby. Tymczasem Kościół katolicki staje na progu wielkich zmian związanych z II soborem watykańskim. Papież Jan XXIII wprowadził na nim reformy uwspółcześniające Kościół katolicki, między innymi poprzez rozluźnianie po raz pierwszy od prawie stu...
Escape Room online
‌Escape Room to nowy thriller, który skupia się na grupie przyjaciół. Chcąc dobrze się bawić, wykupują bilety do tajemniczego pokoju, z którego następnie muszą się wydostać. Niestety sprawy przybierają niekorzystny obrót, a oni sami znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
Carpinteros online
Julián trafia do zakładu karnego, który jest niczym piekło na ziemi. Chłopak stara się jakoś ustawić w trudnej rzeczywistości. Zostaje posłańcem więziennego herszta. Jest odpowiedzialny za komunikowanie się z kobiecym oddziałem, w którym osadzona jest Yanelly, była partnerka bandziora. Wkrótce między Juliánem a Yanelly rodzi się uczucie. Mają utrudniony kontakt, więc porozumiewają się na odległość bez słów, za pomocą gestów.
Porażenie rekina / Trailer Park Shark online
W wyniku konfliktu pomiędzy miejscowymi władzami a przedsiębiorcami, miasto jest terroryzowane przez generującego elektryczność rekina. Współczesne wcielenie legendarnego herosa musi zmierzyć się z największym wrogiem jaki stanął mu na drodze.
Miłość na klik / Ishq Click online
Sophie Dias (Sara Loren) pracuje ciężko na to, aby stać się Super Modelką. W górach w stanie Himachal Pradesh spotyka Adityę Vardhan (Adhyayan Suman) fotografa, który zakochuje się w niej. Aditya przekonuje ją, aby spróbowała swoich sił w modelingu w Bombaju.
FullMetal Alchemist online
Film opowiada historię osadzoną w alternatywnym, choć zbliżonym do świata rzeczywistego uniwersum. Jest rok 1914, doba rozwoju przemysłowego. Wraz z techniką upowszechnia się alchemia – forma nauki, w której aby coś osiągnąć, należy zaryzykować coś w zamian. Bracia Edward i Alphonse Elric pragną przywrócić do życia ukochaną matkę. Wielki eksperyment kończy się porażką, zabierając Alowi ciało (jego duszę udaje się uratować), a Edowi rękę i nogę. Ed postanawia zrobić wszystko, by odzyskać to, co zostało utracone.
Diverge online
Chris Towne (Ivan Sandomire) ocalał z pandemii wywołanej śmiertelnym wirusem. Budzi się on w równoległym wszechświecie, gdzie wciąż żyje jego ciężarna żona i wszyscy, których kocha, a którzy odeszli w jego świecie. Niespodziewanie otrzymuje zatem szansę odzyskania utraconego, dawnego życia przez możliwość powstrzymania człowieka odpowiedzialnego za chorobę.
Lato we Florencji / Lost in Florence online
Bohaterem produkcji "Lato we Florencji" jest Eric Lombard (Brett Dalton). Młody mężczyzna zmuszony jest podjąć ważną życiową decyzję. Zastanawia się, czy powinien kontynuować karierę piłkarską, czy też porzucić marzenia i wybrać studia prawnicze. Pochłonięty rozważaniami o przyszłości wybiera się ze swoją dziewczyną Colleen (Emily Atack) do Florencji, gdzie mieszka jego rodzina. Pobyt we Włoszech sprawia, że Eric może spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy i podjąć ostateczną decyzję, która zaskakuje wszystkich, łącznie z nim samym.
Wolf Warrior 2 /  Zhan lang 2 online
Wolf Warrior 2 opowiada o byłym żołnierzu elitarnego oddziału specjalnego - Wilczych Wojowników. Główny bohater (Jing Wu) po odejściu z wojska próbuje wieść spokojne życie w Afryce, lecz nie może przymykać oka, jak miejscowa ludność jest ciemiężona przez sadystycznych, zachodnich kapitalistów pod przywództwem bezwzględnego Big Daddy (Frank Grillo). Gdy dodatkowo sprawy nabierają osobistego charakteru uśpiony wojownik rusza wyzwolić sąsiadów i uratować żonę.
Wolf Warrior / Zhan lang online
Leng Feng (Jing Wu) to świetny snajper, który naraził się armii. Nie posłuchał rozkazu przełożonego i na własną rękę postanowił uratować swoich kolegów przed zagrożeniem śmiercią. Akcja w pełni się udała, ale armia nie lubi takiej niesubordynacji i póki co Feng trafia do aresztu. Mężczyzna dostaje możliwość dołączenia do elitarnej jednostki wojskowej Wolf Warriors. Wkrótce trafia na szkolenie przeciwko dowódcy, który niedawno był jego przełożonym. Sprawy się komplikują, gdy uzbrojeni w ślepą amunicję żołnierze wpadają w zasadzkę najemników...
Landline online
Akcja filmu rozgrywa się w roku 1995. Dwie siostry, które mieszkają ze swoimi rodzicami, odkrywają, że ich tata może mieć romans. Postanawiają rozwiązać sprawę na własną rękę. W tym samym czasie starsza z sióstr popełnia błąd, który może przekreślić jej długi związek.
Nić widmo / Phantom Thread online
Akcja filmu rozgrywa się w Londynie w latach pięćdziesiątych XX wieku. Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) to słynny w mieście krawiec, który wraz z siostrą Cyril (Lesley Manville) ubiera gwiazdy filmowe, ludzi z wyższych klas, a nawet rodzinę królewską. W życiu Woodcock poznaje całe mnóstwo kobiet, które go inspirują i towarzyszą mu, ale on wciąż pozostaje kawalerem. Wszystko się zmienia, kiedy pojawia się Alma (Vicky Krieps), która z miejsca staje się muzą i kochanką Woodcocka. Miłość to tej kobiety burzy uporządkowane życie Reynoldsa Woodcocka.
Agentka specjalnej troski / Raid dingue online
Johanna Pasquali (Alice Pol) to roztargniona, marzycielska i niewygodna dla innych policjantka. Z pierwszego punktu widzenia wydaje się sympatyczna. Jednak z jej "prawdziwymi umiejętnościami", jej nieporadność sprawia, że ​​jest zagrożeniem dla przestępców, społeczeństwa i kolegów. Zostaje przypisana do takich niebezpiecznych zadań jak: źle zaparkowane samochody, kradzieże w sklepach. Chce zrealizować swoje marzenie bycia pierwszą kobietą, która dołączy do elitarnej grupy RAID. Z niejasnych powodów politycznych, RAID przejął ośrodek szkoleniowy. Do tego...
Fuck the Prom online
Maddy i Cole to zaprzyjaźniony duet, znają się praktycznie od urodzenia, ale kiedy rozpoczęli naukę w liceum, ich relacje całkowicie przepadły. Trzy lata później, w ciągu ostatniego roku, Maddie stała się najpopularniejszą dziewczyną w szkole. Pewnego dnia przyłapuje swojego chłopaka jak się całuje z jej najlepszą przyjaciółką. Zdradzona i wściekła Maddy planuje zemstę, w tym celu ponownie łączy siły z Colem.
Kawalerskie życie / The Bachelors online
Film koncentruje się na postaci Billa Pondera, mężczyzny w sile wieku, który traci żonę. Po śmierci kobiety decyduje się on wyprowadzić z niewielkiego miasta, w którym dotąd żył, i razem z siedemnastoletnim synem Wesem (Josh Wiggins) zamieszkać w jednej z aglomeracji. W nowym miejscu Bill rozpoczyna pracę w prywatnej szkole. Ma nadzieję, że zmiana otoczenia pomoże zarówno jemu, jak i Wesowi pogodzić się ze stratą bliskiej osoby i rozpocząć życie na nowo. Rzeczywiście, po pewnym czasie zdani tylko na siebie Bill i Wes odbudowują łączącą ich więź. Szybko udaje im...
The Man Who Invented Christmas online
Dzieło powstaje na podstawie książki Lesa Standiforda, która opowiada o tym, jak Karol Dickens stworzył swe wielkie dzieło - "Opowieść wigilijną". Akcja zaczyna się w październiku 1843 roku, kiedy załamany autor, odrzucony przez wydawców, postanawia własnym sumptem wydać książkę, która - ma nadzieję - zapewni byt jego rodzinie. Dan Stevens wcieli się w młodego Dickensa, Christopher Plummer będzie Scrooge'em a Jonathan Pryce sportretuje ojca pisarza.
Sprawa Chrystusa / The Case for Christ online
Lee był dokładnie tam, gdzie się spodziewał: na samej górze. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i awanse w „Chicago Tribune”, w domu czekała na niego kochająca rodzina, miał poczucie że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny… Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło,, a Lee, zagorzały racjonalista i ateista, musiał zmierzyć się nie tylko z groźbą utraty rodziny, ale i z największą tajemnicą chrześcijaństwa: zmartwychwstaniem Jezusa.
1234567>>>>|
© 2018 Seriale i filmy online - kinomaniek.pl - Kopiowanie zabronione. O: