logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Mercury 13 online
Film dokumentalny od platformy Netflix przedstawia obraz odważnych kobiet które stawiają czoła uprzedzeniom, ze względu na wykonywany zawód, przeznaczony dla mężczyzn. W roku 1961 były przygotowywane do lotu kosmicznego, jednak ich marzenia zostały zniweczone, gdy na astronautów wybrano tylko mężczyzn.
Ponad wszystko / Everything, Everything online
Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią. Jest bardzo ciekawa świata, ale cierpi na rzadką chorobę. Krótko mówiąc, jest uczulona na cały świat. Dlatego od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę. Jednak Olly, chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by to stanęło im na przeszkodzie. Choć patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Wiedzą, że konsekwencje mogą być ogromne, ale są...
Player One / Ready Player One online
Jest rok 2045. Świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie jedyny ratunek widzą w OAZIE - ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya (Mark Rylance). Po swojej śmierci Halliday chce przekazać swoją ogromną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe „wielkanocne jajko” ukryte gdzieś w OAZIE. Cały świat zaczyna rywalizować o fortunę po twórcy OAZY. Do współzawodnictwa staje również młody Wade Watts (Tye Sheridan).
Jaskiniowiec / Early Man online
Akcja filmu rozgrywa się w epoce mamutów i innych prehistorycznych stworzeń. Fabuła koncentruje się na jaskiniowcu, który jednoczy swoje plemię w walce przeciwko potężnemu wrogowi i przez przypadek wymyśla piłkę nożną.
Tunel / Tunnel / Teo-neol online
Jung-su jedzie samochodem do domu na uroczystość urodzinową swojej ukochanej córki. Los problematyzuje mu plany, gdy ten znajduje się w środku długiego tunelu dochodzi do katastrofy budowlanej. Ojciec pragnący zobaczyć córkę w dnie jej urodzin zostaje odcięty od świata i walczy o przetrwanie.
Trojańska Odyseja / Troy the Odyssey online
Po zakończonej wojnie trojańskiej grecki przywódca Odyseusz wspólnie z oddanymi mu towarzyszami wyruszają w pełną przygód drogę powrotną do domu.
Kodachrome online
Matt Ryder (Sudeikis) decyduje się pojechać razem ze swoim umierającym ojcem, Benjaminem Ryderem (Harris), kilkadziesiąt kilometrów przez cały naród, w celu dostarczenia czterech, starych rolek filmu Kodachrome do ostatniego laboratorium na świecie, które może się nimi zająć, zanim zostanie na dobre zamknięte. Razem z pielęgniarką taty, Zooey (Olsen), trójka bohaterów nawiguje po świecie zmieniającym się z analogowego na cyfrowy, próbując porzucić za sobą własną przeszłość.
Tajemnica Marrowbone online
Rose wraz z dziećmi ucieka od przeszłości w Wielkiej Brytanii i znajduje schronienie w odziedziczonym domu w Ameryce. Wkrótce kobieta umiera wskutek ciężkiej choroby. Dzieci chcąc pozostać razem postanawiają zachować śmierć matki w tajemnicy do momentu uzyskania wieku 21 lat przez najstarszego z nich - Jacka. Okazuje się, że dom poza rodzeństwem kryje jeszcze jednego mieszkańca, którym jest złowrogi duch. Jak długo uda mi się utrzymać sekret i jak poradzą sobie z nękającą ich tajemniczą obecnością?
Dwunastu odważnych / 12 Strong online
Film jest ekranizacją powieści Douga Stantona i opowiada o pierwszym zespole sił specjalnych elitarnej jednostki CIA, która została rozmieszczona w Afganistanie po wydarzeniach z 11 września. Zespół dowodzony przez nowego kapitana musiał współpracować z afgańskim watażką w celu likwidacji oddziałów talibów. Konny oddział pomógł między innymi w zajęciu miasta Mazar-i-Szarif.
Skok stulecia / Den of Thieves online
Fabuła Den of Thieves skupia się na zdeterminowanej i świetnie przygotowanej grupie złodziei, którzy postanawiają dokonać, wydawać by się mogło, niemożliwego do zrealizowania skoku na Bank Rezerw Federalnych. Przeszkodzić im w osiągnięciu celu ma specjalna jednostka policji hrabstwa Los Angeles.
Legion samobójców: Piekielna misja / Suicide Squad: Hell To Pay online
Legion samobójców odkrywa tajemnicę "Task Force X" Amandy Waller - Deadshot, Bronze, Tiger, Killer Frost, Captain Boomerang, Harley Quinn and Copperhead - w misji odzyskania mistycznego obiektu tak potężnego, że są gotowi ryzykować własnym życiem, aby go ukraść. Legion Samobójców nie jest jedyną grupą złoczyńców, którzy chcą posiadać przedmiot. Aby pozostać przy życiu, drugie miejsce nie wchodzi w grę.
W ułamku sekundy / Aus dem Nichts online
Bohaterka Kruger w tytułowym "ułamku sekundy" traci wszystko: męża (był Kurdem) i małego synka. Gdy sprawcy zamachu bombowego zostają ujęci, na jaw wychodzą rasistowskie motywy ataku. Aresztowanie pary młodych neonazistów nie łagodzi jednak bólu Katji i nie gasi potrzeby zemsty - szczególnie, że szanse na sprawiedliwy wyrok wydają się niewielkie.
Testament serca / Apres moi le bonheur online
Wychowująca czworo dzieci kobieta poznaje pewnego dnia diagnozę lekarską na temat stanu swojego zdrowia. Jest wstrząśnięta, gdy dowiaduje się, że zachorowała na nowotwór i pozostało jej zaledwie kilka miesięcy życia. Zdeterminowana bohaterka filmu "Testament serca" podejmuje kilka prób wyleczenia groźnej choroby. Ponieważ jednak okazują się one nieudane, zaczyna myśleć o zabezpieczeniu przyszłości swoich dzieci. Marie-Laure pragnie, aby jej pociechy mogły wychowywać się razem w wybranej przez nią rodzinie zastępczej. Jej plany krzyżują jednak surowe...
Stan niebłogosławiony / Prevenge online
Ruth jest w zaawansowanej ciąży. Niedawno zmarł jej mąż. Kobieta wsłuchuje się w głos nienarodzonego dziecka, które nakazuje jej zemścić się za przedwczesną śmierć jego ojca. Ruth rozpoczyna krwawą vendettę, wchodząc na ścieżkę, z której nie ma odwrotu.
Totem online
Dziki (Karol Bernacki) wychodzi z więzienia i od razu rozpoczyna pracę jako bramkarz w nocnym klubie. Pracuje tam jego dziewczyna Dagmara jako tancerka. Dziki marzy jednak o lepszym życiu, o tym żeby się wybić z nizin społecznych. Idełem dla niego jest jego brat Igor, który stoi na czele liczącej się w mieście grupy przestępczej. Igor nie chce, aby Dziki związał się ze światem przestępczym. Kiedy jednak jego ciężarna dziewczyna zostaje brutalnie potraktowana przez grupę klientów, Dziki postanawia się na nich zemścić. Z pomocą Igora postanawia obrabować bandytów, co...
Dżungla / Jungle online
Historia osadzona jest w początkowych latach 80. W tym okresie młody Yossi i jego dwóch kompanów – szwajcarski nauczyciel Marcus Stamm oraz amerykański fotograf Kevin Gale – wybrali się z boliwijskiego miasteczka La Paz na wycieczkę do amazońskiej dżungli. Przewodnikiem i pomysłodawcą był Austriak Karl Ruprechter, którego bohaterzy poznali niespełna kilka dni wcześniej. Karl przekonał ich, że perfekcyjnie zna teren. Mimo to, nie wszystko idzie zgodnie z planem, a wymarzona wycieczka szybko zmieniła się w horror, z którego nie wszyscy wyjdą cało.
Globalna zagłada / Global Meltdown online
Rozpada się skorupa ziemska i pewna rodzina z Waszyngtonu musi szukać ratunku na wyższych partiach terenu, ale zagrożeniem dla nich stają się również ludzie pogrążeni w chaosie.
Zanim nadejdzie wiosna online
Film ukazuje trzy pełne emocji historie ze współczesnej Algierii. Obrazy przeplatają się ze sobą, pokazując zarówno to, co było kiedyś oraz to, co jest teraz. Przeszłość i teraźniejszość zderzają się w życiu trojga osób. Widzowie m.in. poznają Mourada (Mohamed Djouhri). To bogaty deweloper, który ma żonę i syna Nacima (Zineddine Hamdouche), ale nie potrafi odczytywać ich potrzeb. Kolejną z osób jest neurolog Dahman (Hassan Kachach). Mężczyzna nie może sobie poradzić z dawnymi wydarzeniami z czasów wojny. Bohaterką filmu "Zanim nadejdzie wiosna" jest...
24 godziny po śmierci / 24 Hours to Live online
Ethan Hawke wciela się w Travisa Conrada – byłego żołnierza pracującego na zlecenie potężnej korporacji. Pogrążony w żałobie bohater robi sobie wolne, żeby pożegnać ukochaną żonę i syna. Jednak to nie śmierć najbliższych, lecz dopiero własna, będzie dla niego otrzeźwieniem. Dzięki eksperymentalnej operacji połatany przez lekarzy spec od brudnej roboty dostaje bowiem drugą szansę: wraca do żywych, by zaznać zemsty i odkupienia.
Na skrzydłach orłów online
Prawdziwa historia Erica Liddella (Joseph Fiennes), szkockiego lekkoatlety, dwukrotnego medalisty olimpijskiego, który swoje życie poświęcił Bogu. Ujmujący skromnością Eric Liddell jest utalentowanym graczem rugby i świetnym biegaczem. W 1924 roku podczas igrzysk olimpijskich ustanawia nowy rekord świata na 400 m. Jednak nie kontynuuje kariery sportowej, ale wyjeżdża do Chin jako misjonarz, gdzie nieprzerwanie niesie pomoc potrzebującym i uczy chińskie dzieci. "Na skrzydłach orłów" to poruszająca historia wspaniałego sportowca, którzy przyniósł chwałę swej...
<1234567>>>>|
© 2018 Seriale i filmy online - kinomaniek.pl - Kopiowanie zabronione. O: