logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Rytuał / The Ritual online
Próba radzenia sobie ze stratą przybiera czasem różne formy. Niektórzy ludzie pogrążają się w smutku, inni popadają w pijaństwo. Jednakże Rafe Spall i jego znajomi zderzając się ze śmiercią, postanawiają odreagować niemiłe wydarzenie na drodze wyprawy do przerażającego, skandynawskiego lasu. Niestety bohaterowie szybko gubią się w gęstwinie. Podczas poszukiwań drogi powrotnej do cywilizacji, odnajdują tajemniczą chatę. Znajdują wewnątrz dziwne starodawne artefakty, które wskazują na to, że odbywał się tu jakiś rytuał. Wkrótce odkrywają, że zaczyna ich...
Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz / When We First Met online
Fabuła filmu When We First Met skupia się na młodym mężczyźnie imieniem Noah, który poznaje wymarzoną dziewczynę, Avery. Ich pierwszy wspólny wieczór jest pełen świetnej zabawy, jednak Noah zostaje sprowadzony do cieszącej się złą sławą strefy friendzone. Nie ma pojęcia co zrobił nie tak, więc gdy otrzymuje możliwość cofnięcia się w czasie, postanawia rozegrać całą randkę inaczej, aż do skutku. Czy uda mu się podbić serce dziewczyny?
Żołnierz doskonały / The Shadow Effect online
„The Shadow Effect” opowiada o mrocznej stronie duszy człowieka, o jego pragnieniach i predyspozycjach do grzechu. Świadomie wypieramy się jej, nie chcemy się do niej przyznać, a nasze sumienie powstrzymuje ją przed dominacją nad człowiekiem. Głównym bohaterem tej produkcji jest Gabriel mający przerażające sny wydające się rzeczywistością. Mężczyzna szuka pomocy u dr. Reese'a, który interesuje się tematyką snów na jawie.
Nasz najlepszy rok online
Jean (Marmaï) ostatni raz widział ojca, siostrę Juliette (Girardot) i brata Jérémiego (Civil) dziesięć lat temu. To wtedy pożegnał rodzinną Burgundię i wyruszył w świat. Powrót w rodzinne strony nie będzie łatwy ani dla niego, ani dla rodzeństwa. Dzielą ich nie tylko lata milczenia, ale też niewyjaśnione zaszłości i głęboko skrywane tajemnice. Jednak w obliczu kryzysu będą musieli połączyć siły i zaopiekować się starą winnicą tuż przed winobraniem. Bez względu na emocje, krzewy nie mogą zostać pozostawione same sobie, trzeba działać.
Na układy nie ma rady online
Marek Niewiadomski (Grzegorz Małecki) jest drobnym przedsiębiorcą, któremu nie wiedzie się w biznesie. Ledwo wiąże koniec z końcem, a ma jeszcze do spłacenia długi zaciągnięte na rozwój interesu. Wszystko zaczyna powoli się sypać, w tym wyjazd na wymarzone wakacje na Kanary, gdzie miał pojechać z żoną (Katarzyna Glinka). Niespodziewanie dostaje propozycję nie do odrzucenia. Ma zostać drugim wiceministrem w jednym z państwowych resortów. Ciepła posadka oznacza dopływ gotówki, ale też niezliczone propozycje korupcyjne i matrymonialne. Czy Marek okaże się uczciwym...
24 tygodnie online
Zarówno Astrid, jak i Markus uważają siebie za liberalnych i otwartych. Od lat tworzą szczęśliwy, choć niesformalizowany związek, wspólnie wychowują córkę. Nie brakuje im ani pieniędzy, ani poczucia humoru. Umieją ostro i niepoprawnie śmiać się z siebie, wiedzą też, jak rozbawić innych. Ich perfekcyjne życie zakłóca diagnoza lekarzy: drugie dziecko, którego się spodziewają, urodzi się z zespołem Downa i wadą serca. Bohaterom nie brakuje empatii ani siły, by pogodzić się z decyzją natury, ale niemiecka medycyna oferuje im jeszcze jedno wyjście – aborcję.
Głośno i z przytupem / Dedh Ishqiya online
Khalujaan Iftekhar (Naseeruddin Shah) i Babban (Arshad Warsi) kradną naszyjnik wykonany z królewskich klejnotów. Podczas ucieczki rozdzielają się, a potem spotykają w pałacu Majidabad. Okazuje się, że Iftekhar konkuruje z poetami zdobyć serce pięknej wdowy Begum Para (Madhuri Dixit) która podobno szuka męża.
Nieustraszony 2 / Dabangg 2 online
Kontynuacja filmu "Nieustraszony" z 2010 roku. Chulbul Pandey każdego dnia jest świadkiem wielu przestępczych działań, porwań, gwałtów i morderstw. Mężczyzna musi skonfrontować się ze złym politykiem odpowiedzialnym za te wydarzenia, w międzyczasie umacnia relacje ze swoim ojcem oraz opiekuje się swoją niedawno poślubioną żoną.
Nieustraszony / Dabangg online
Indie, Uttar Pradesh. Nieustraszony, ale też i skorumpowany policjant Chulbul Pandey (Salman Khan) znany jest z niekonwencjonalnych metod pracy. Poznanie radosnej Rajo (Sonakshi Sinha) sprawia, że spojrzenie cynicznego mężczyzny na świat zmieni się na bardziej pozytywne...
The Florida Project online
Sześcioletnia Moonee (Brooklynn Prince) mieszka wraz z matką Halley (Bria Vinaite) w jednym z tanich moteli w pobliżu florydzkiego Disnaylandu. Obie żyją z tygodnia na tydzień, a pieniądze zdobywają dzięki drobnym przekrętom. Nieświadoma cienkiej granicy, która dzieli ją od utraty dachu nad głową, dziewczynka całe dnie spędza z rówieśnikami. Dzieciaki radośnie biegają po okolicy, szerząc chaos i destrukcję, zostawiając za sobą zrezygnowanych i zmęczonych dorosłych. Skoro rodzice Moonee i jej przyjaciół nie mogą zapewnić im wizyty w Disneylandzie, pozostaje im...
Śmierć nadejdzie dziś / Happy Death Day online
Bohaterką Happy Death Day jest studentka (Jessica Rothe), która ciągle przeżywa dzień swojego morderstwa. Za każdym razem ginie odkrywając nowe informacje o tożsamości swojego zabójcy. Nie wie jednak, dlaczego ten dzień wciąż się jej powtarza.
Umysł w ogniu / Brain on Fire online
Susannah budzi się przywiązana do szpitalnego łóżka, a wspomnienia ostatnich tygodni są osnute mgłą. Okazuje się, że dnia na dzień z pogodnej, pełnej życia dziewczyny stojącej u progu wielkiej dziennikarskiej kariery, zmieniła się w przepełnioną strachem, agresywną istotę, której ciało trawi niezwykle rzadkie schorzenie. By nie popaść w szaleństwo, Susannah, na podstawie rozmów z bliskimi i lekarzami, stara się odtworzyć historię swojej choroby i znaleźć siłę, która pozwoli jej wygrać batalię z własnym umysłem.
Atomowy rekin / Atomic Shark online
Niezwykle skomplikowany plan owładniętego żądzą władzy generała doprowadza do napromieniowania rekina. Zwierzę dociera do brzegu kalifornijskiego San Diego, gdzie dostrzega je pewna ratowniczka. Wraz z grupą pomocników stawia ona czoła śmiertelnie groźnej bestii. W głównych rolach wystąpili Rachel Brooke Smith oraz Jeff Fahey.
Ślepy punkt / Dode Hoek online
Współczesna Belgia. Jan Verbeek (Peter Van den Begin) jest bezkompromisowym policjantem, który zajmuje się walką z narkotykami w Antwerpii. Mężczyzna cieszy się wielkim uznaniem społecznym. Pewnego dnia decyduje się na radykalny krok. Postanawia wystąpić z policji i zostać działaczem ultraprawicowej partii. Ostatniego dnia pracy mężczyzna zajmuje się sprawą w Charleroi, która wymyka się spod kontroli. Szybko okazuje się, że może ona pogrzebać jego przyszłość i szansę polityczną karierę.
Wymarzona dziewczyna / The Right Girl online
Zamożna Kimberly Howard (Anna Hutchinson) traci cały swój majątek. Przyzwyczajona do życia w luksusie musi stawić czoło nowej rzeczywistości. Rozpoczyna gorączkowe poszukiwania pracy. Wkrótce zatrudnia się w sklepie ze sprzętem sportowym. Szybko odnajduje się w nowej roli. Z łatwością nawiązuje kontakt z klientami i świetnie im doradza. Starania Kimberly docenia szef Michael Goodley (Jonathan Patrick Moore), któremu dziewczyna bardzo się podoba. Niebawem zauroczenie pracownicą przeradza się w silniejsze uczucie. Znajomość z szefem i jego kilkuletnim synem Davidem (Tate...
The American Side online
Charlie Paczynski jest detektywem, ale razem z zaprzyjaźnioną striptizerką Kat zajmuje się również szantażowaniem facetów na tyle naiwnych, by ulec czarowi dziewczyny. Pewnego dnia panna znika. Główny bohater usiłuje ją odnaleźć, lecz spóźnia się – wpada jedynie na jej ciało. Trop prowadzi do kilku tajemniczych kobiet uwikłanych w sprawę zaginionego wynalazku Tesli (naukowca, nie producenta samochodów). Wiele osób chce położyć na nim łapę i nie cofną się przed niczym. A zabić to dla nich jak splunąć.
Geokatastrofa / Geo-Disaster online
Rodzina w Los Angeles zostaje rozdzielona podczas zbiegu największych katastrof w historii, wybuchu wielkiego wulkanu, mega trzęsienia ziemi i potężnego tornada. Podczas gdy świat przeżywa to apokaliptyczne wydarzenia, nasi bohaterowie muszą walczyć o przetrwanie.
The Square online
Christian (Claes Bang) jest kuratorem w galerii sztuki współczesnej w Sztokholmie. Jest elokwentny, przystojny, nienagannie ubrany i opanowany. Robi doskonałe wrażenie i wydaje się zadowolony z siebie i swojej pozycji. Kiedy na ulicy zostaje okradziony, za namową kolegi z pracy postanawia – po części dla żartu – odszukać złodzieja i odzyskać swoją własność. Namierza sygnał GPS swojego telefonu w budynku, gdzie prawdopodobnie mieszka złodziej, a potem roznosi anonimowe listy z pogróżkami. Z jednej strony jest zestresowany sytuacją, z drugiej bawi go własna brawura....
Morderstwo w Orient Expressie online
Akcja filmu rozgrywa się w luksusowym pociągu, który jedzie przez Europę i w którym dochodzi do tajemniczego morderstwa szanowanego biznesmena. Przebywa w nim trzynastu nieznajomych których łączy tylko wspólna podróż - każdy z nich jest podejrzany. Tylko jeden człowiek może odkryć prawdę - Hercules Pairot, prawdopodobnie najlepszy detektyw podejmuje się wskazania mordercy spośród pasażerów.
Paradoks Cloverfield / The Cloverfield Paradox online
Rutynowa praca zespołu astronautów, znajdujących się na stacji orbitalnej, zostaje przerwana wstrząsającym odkryciem – awaria akceleratora cząstek powoduje zniknięcie Ziemi. Astronauci zmuszeni są do wyjaśnienia zagadki i walki o przetrwanie w pewnej formie alternatywnej rzeczywistości. Niedaleko odkrywają bowiem kopię ich stacji kosmicznej…
|<<2345678>>>>|
© 2018 Seriale i filmy online - kinomaniek.pl - Kopiowanie zabronione. O: