logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Wersety zapomnienia / Los Versos del Olvido online
Bohater filmu to dozorca kostnicy. Doskonale pamięta zachodzące w swoim życiu wydarzenia, ale ma problem z zapamiętywaniem imion. Praca mężczyzny polega na pokazywaniu ludzkich zwłok w celu ich identyfikacji. Któregoś razu do jego zakładu trafiają ciała osób, które zginęły w wyniku ulicznych starć. Najbardziej przejmujący jest widok zwłok młodej dziewczyny. Juan nie może otrząsnąć się z tego widoku, ponieważ rozbudzają w nim na nowo wspomnienia z czasów młodości. Chwilowy impuls powoduje, że decyduje się pochować dziewczynę w godny sposób.
Soyer online
Soyer to młody chłopak, który ma całkiem inny światopogląd jak jego rówieśnicy. Gardzi wszystkim co jest związane z kulturą masową i konsumpcjonizmem. Kiedy jego matka trafia do szpitala opieką nad Soyerem musi się zająć jego starsza siostra Małgosia. Pewnego dnia rodzeństwo wraz z mężem Małgosi wyrusza w góry. Soyer próbuje zarazić towarzyszy podróży swoim światopoglądem. Ma zamiar to robić nawet wbrew ich woli. Wszystkie chwyty są dozwolone. Niewinna przejażdżka zamienia się w emocjonującą wyprawę, która zmieni wszystkich jej uczestników bezpowrotnie.
Pełna krew / Purasangre online
Pięcioro profesjonalnych złodziei postanawia obrabować znany kompleks rozrywkowy, składający się z toru wyścigowego i kasyna. Ich plan jest prosty: zrobić skok, ukryć łup, a następnie ukrywać się przed policją przez pięć lat. Jeden z przestępców popełnia błąd i zaczyna się nim interesować policja.
Uważaj, kochanie / Better Watch Out online
Święta Bożego Narodzenia. Śnieg pokrył całe przedmieścia, kolędnicy chodzą od domu do domu śpiewając świąteczne hity, dzieci lepią bałwany, a w oknach świecą się kolorowe lampki. Atmosfera radości i oczekiwanie. W przypadku Luke’a (Levi Miller) jest to oczekiwanie na wizytę opiekunki Ashley (Olivia DeJonge), w której się podkochuje. Dziewczyna lubi chłopca, którym się opiekuje, ale nie przesadzajmy. Ma chłopaka i lepsze rzeczy do roboty niż niańczenie nastolatka. Liczy na to, że Luke pójdzie pograć na konsoli, ale on ani myśli grać w Call of Duty. Chłopak ma...
Day of the Dead: Bloodline online
Podczas apokalipsy zombie przy życiu pozostało niewielu ludzi. Grupka złożona z personelu armii i kilku ocalonych cywilów chroni się w podziemnym bunkrze. Oprócz próby przeżycia w świecie pełnym żywych trupów, bohaterowie starają się znaleźć lekarstwo na wirusa, który opanował cały świat.
Na mlecznej drodze / On the Milky Road online
Wzruszająca historia miłosna skazana na porażkę. Której bohaterem jest Kosta (w tej roli sam Kusturica), prosty mleczarz, który każdego dnia na swoim osiołku w poczuciu obowiązku przecina linię frontu oraz tajemniczej Panny Młodej (Monica Bellucci), przyobiecanej podstarzałemu lokalnemu bohaterowi wojennemu. Jak przystało na baśń, a film autora "Undergroundu" można właśnie tak postrzegać, serce przezwycięża rozum, a wszelkie przeciwności losu wydają się być niczym w porównaniu z wizją wspólnego szczęścia. Rozpoczyna się ucieczka pośród świszczących...
Odnaleziony skarb / Lost & Found online
Nastoletni Andy Walton oraz jego młodszy brat Mark trafiają pod opiekę nieznanego im stryja Trenta. Od chciwego dewelopera Johna Bromana Andy dowiaduje się, że na należącej do Waltonów wyspie zaginiony przed laty dziadek ukrył skarb. Bracia postanawiają odnaleźć cenne przedmioty. Udają się na wyspę Walton. Podążają za pozostawionymi przez dziadka wskazówkami.
Coś wielkiego / Algo muy gordo online
Dani Tomás jest reżyserem telewizyjnym, który otrzymuje nieoczekiwaną wiadomość: z powodu błędu prawnego musi powtórzyć ósmy rok szkoły podstawowej. Będzie musiał wrócić do szkoły, do świta, o który już zapomniał i w którym.
Urok online
Pełna miłości, uroku i wiary komedia w reżyserii Pawła Sarbinowskiego ("Niebo"). Film opowiada o życiu pod presją iluzorycznych nieszczęść. Główny bohater filmu – Sebastian (Sebastian Grek), po wyjeździe córki, nie potrafi odnaleźć się w otaczającej go społeczności. Żyjąc w ciągłym lęku, w tajemnicy przed sąsiadami postanawia skorzystać z porad ludowej szamanki.
Małpa / Monkey online
Siedemnastoletnia Iva oraz dwunastoletnia Maya to przyrodnie siostry. Mają wspólnego ojca, Andrieja. Mężczyzna zostaje poddany z pozoru prostej operacji, po której zapada w śpiączkę. Iva nie potrafi poradzić sobie z emocjami. Szuka pocieszenia w ramionach chłopaka. Maya codziennie odwiedza ojca w szpitalu. Liczy, że uda jej się go wybudzić ze śpiączki.
Zatańczmy jeszcze raz / A Time to Dance online
John (Dan Payne) i Abby (Jennie Garth) są idealną parą, która spotykała się już od lat liceum. On jest trenerem drużyny piłkarskiej w miejscowej szkole, ona zaś pisze do lokalnej gazety i marzy o własnej kolumnie związanej z podróżami. Niestety, 20 lat spędzonych razem dało im się we znaki. Czas i kłótnie rozdzieliły dwoje zakochanych. Chwilę przed ogłoszeniem tej smutnej wiadomości rodzinie, ich córka ogłasza swoje zaręczyny. John i Abby niechętnie decydują, że zostaną razem do ślubu córki. Wszystkie przygotowania oraz ślubna atmosfera przypominają...
Porto online
Jake (Anton Yelchin) i Mati (Lucas) to dwoje outsiderów mieszkających w portugalskim Porto, między którymi doszło kiedyś do intymnego, ale krótkiego kontaktu. Co dokładnie się wydarzyło – nie wiadomo. Poszukując jednocześnie radosnych i bolesnych wspomnień bohaterowie przeżywają zaskakujące spotkanie, podczas którego czas zatrzymał się dla nich na jedną noc.
Plamy z trawy / Grass Stains online
Piętnastoletni Conrad Stevens (Tye Sheridan) wiedzie beztroskie życie w jednym z amerykańskich miasteczek. Pewnego dnia dochodzi do niespodziewanej tragedii. W wyniku pozornie niewinnego żartu ginie brat Grace Turner (Kaitlyn Dever), dziewczyny Conrada. Chłopak wraz z dwojgiem swoich najlepszych przyjaciół (Austin Abrams, Ryan Lee) ucieka z miejsca zdarzenia, jednak poczucie winy nie pozwala mu zaznać spokoju.
Pięciogłowy rekin atakuje / 5-Headed Shark Attack online
Piękna wyspa jest domem dla tysięcy gatunków życia wodnego. Jednak na horyzoncie pojawia się nowy osobnik - pięciogłowy rękin z jeszcze większą ilością zębów. Potwór terroryzuje oceany, a teraz zbliża się do plaż Puerto Rico, zagrażając niegdyś spokojnemu wyspiarskiemu raju. Nikt nie jest bezpieczny...
Nowe oblicze Greya online
Czy Anastasię i Christiana w trzeciej części erotycznej opowieści czeka sielanka? W "Nowym obliczu Greya" głowni bohaterowie rozpoczynają zupełnie inny rozdział w swoim życiu – Anastasia Steele i Christian Grey wzięli ślub! Zobaczymy więc ceremonię ślubną o jakiej marzy każda kobieta oraz – równie bajkowy – miesiąc miodowy. Mimo że Ana rozpoczyna całkowicie inne życie, o którym nigdy przed poznaniem Greya nie śmiałaby marzyć (przede wszystkim wypełnionym ogromnym bogactwem), niestety jej gorący związek czekają nieprzychylne chwile. Zaczyna się...
Revolt online
Historia walki ludzi z katastrofalną w skutkach inwazją obcych. Akcja filmu toczyć się będzie w zniszczonym wojną afrykańskim mieście, gdzie amerykański żołnierz (Lee Pace) oraz członkini francuskiego zespołu do spraw pomocy zagranicznej (Bérénice Marlohe) będą zmuszeni połączyć siły, aby przetrwać na polu bitwy. Więź jaka połączy dwójkę bohaterów zostanie poddana próbie, gdy żołnierz odkryje swoją prawdziwą tożsamość.
Verónica online
Veronica, przykładna nastolatka, wraz z dwiema koleżankami urządza seans spirytystyczny, mający na celu nawiżanie kontaktu z jej zmarłym ojcem. To się nie udaje, ale coś odpowiada, a potem dziewczyna mdleje. Gdy odzyskuje świadomość stara się zatrzeć wspomnienie tego wydarzenia, ale kolejne niepokojące wydarzenia uzmysławiają jej, że po zakończonym seansie nie odeszła sama. Coś za nią podąża.
Zwierciadło / Looking Glass online
Nicolas Cage wciela się we właściciela motelu, który odkrywa pomieszczenie z weneckim lustrem, pozwalającym podglądać gości. Zamiast to zgłosić lub coś z tym zrobić, mężczyzna zaczyna obserwować swoich gości, głównie kobiety. Pewnego dnia zostaje świadkiem morderstwa.
Mother! online
W filmie "Mother!" poznajemy młode (stażem) małżeństwo. Ona (Jennifer Lawerence) bezgranicznie zakochana i oddana Jemu (Javier Bardem) – wielkiemu pisarzowi, który szuka weny na odludziu. Oboje mieszkają w pięknym dużym domu, gdzie życie upływa im w istnej idylli. Wszystko jednak zmienia się dramatycznie, gdy ich życiu pojawia się niezapowiedziany gość (Ed Harris). To, co dzieje się później, jest istną psychodeliczną jazdą bez trzymanki!
Escape Room online
‌Escape Room to nowy thriller, który skupia się na grupie przyjaciół. Chcąc dobrze się bawić, wykupują bilety do tajemniczego pokoju, z którego następnie muszą się wydostać. Niestety sprawy przybierają niekorzystny obrót, a oni sami znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
|<<2345678>>>>|
© 2018 Seriale i filmy online - kinomaniek.pl - Kopiowanie zabronione. O: