logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Ach, Lucy! / Oh Lucy! online
Życie w Tokio zaczyna przerastać Setsuko Kawashimę (Shinobu Terajima). Kobieta czuje się wypalona. Nie ma planu na przyszłość. Pewnego dnia jej siostrzenica Mika (Shioli Kutsuna) namawia ją, żeby zapisała się na niezwykle oryginalny kurs języka angielskiego. Setsuko musi zacząć nosić blond perukę i wcielić się w rolę Amerykanki o imieniu Lucy. Nowa tożsamość budzi w kobiecie głęboko skrywane emocje. Zakochuje się ona też w swoim nauczycielu Johnie (Josh Hartnett). Mężczyzna nagle jednak znika. Zdesperowana uczennica postanawia zrobić wszystko, żeby go odnaleźć.
Zielony interes online
Dwaj absolwenci australijskiego liceum przypadkiem odkrywają dużą ilość marihuany. Zachęceni sugestią starszego brata, zaczynają sprzedawać towar, przez co trafiają w sam środek prowadzonej przez władze wojny z narkotykami. Nie zważając na powagę sytuacji, ścigani przez nieustępliwego szefa policji i brutalne gangi, dwaj kumple starają się zdobyć pozycję, jednocześnie nie zapominając o najważniejszym – dobrej zabawie z okazji zakończenia szkoły.
Madame online
Anne Fredericks to zamożna i dumna kobieta, a jej mąż, Bob, choć pozostający w cieniu, także dba o swoje interesy. Pewnego dnia małżeństwo wyprawia w swoim domu przyjęcie dla wysoko sytuowanych znajomych. Są wykwintne potrawy, drogie alkohole i nawet dziewięcioletni wirtuoz fortepianu. Jedyną rzeczą nieprzewidzianą przez Anne jest syn Boba z pierwszego małżeństwa, który na zaproszenie ojca dołącza do uroczystości. Pani domu, nie mogąc znieść pechowej liczby trzynaściorga gości i chcąc odgryźć się złośliwości męża, zmusza swoją gosposię, Marię, by udawała...
Skarbiec / The Vault online
Napadacie na bank. Wszystko idzie jak po maśle. Trzymacie się planu. Jesteście sprawni, cwani i nie dajecie się wykiwać. Gdy kierownik placówki przekazuje wam pieniądze, od razu rozpoznajecie fałszywki. Gdzie jest prawdziwy szmal? Okazuje się, że pod budynkiem znajduje się gigantyczny skarbiec, w którym trzymane są prawdziwe kosztowności. Gdy w końcu go otwieracie, w środku znajdują się… No właśnie, co faktycznie znajduje się wewnątrz potężnego skarbca?
Terrifier online
Głównym celem tego szalonego klowna jest kilka młodych kobiet, które próbują dostać się do domu po imprezie z okazji Halloween. Los sprawia, że ich drogi ​​krzyżują się z Artem który dodaje je do swojej listy ofiar. Besta w przebraniu klowna ściga bezbronne dziewczyny przez całą noc, zabijając każdego, kogo spotka po drodze.
Wieża. Jasny dzień online
Do mieszkających w Sudetach Muli, jej męża, córki Niny oraz matki przyjeżdża rodzina – brat Muli z żoną i dziećmi oraz jej młodsza siostra. Kaja, która zniknęła 6 lat wcześniej w tajemniczych okolicznościach, to biologiczna matka Niny, jednak fakt ten jest skrzętnie ukrywany przed dziewczynką. Wizyta krewnych burzy spokój bohaterów, odżywają wzajemne animozje i dawne urazy. Mula podejrzewa, że Kaja zamierza odebrać dziecko, jednak w finale cel jej wizyty okazuje się zgoła inny.
Testament mamy / Mum's List online
Kate jest kochającą żoną Singe'a Greene'a i matką dwóch synów. Rodzina wiedzie spokojne, pełne radości życie. Niestety, okazuje się, że kobieta jest chora na raka piersi. Jej codzienność wywraca się z dnia na dzień do góry nogami. Kiedy Kate uświadamia sobie, że jej czas dobiega końca, postanawia spisywać myśli, marzenia i wspomnienia. Wierzy, że sporządzone przez nią notatki pomogą rodzinie pogodzić się z jej stratą.
Layla.M. online
Layla jest 18 – latką pochodzenie marokańskiego, wychowującą się w Amsterdamie. To piękna, mądra, radosna i bardzo uparta dziewczyna. Ma kochającą rodzinę, a w szkole wielu przyjaciół. Ale zaczyna jej czegoś brakować, zaczyna się przeciw czemuś buntować. Wpada w radykalne środowisko muzułmańskie i znajduje tam zrozumienie. Teraz już wie jak swój bunt wykorzystać. Wciąga się coraz bardziej, odpychając po drodze przyjaciół i rodzinę. Aż wyjeżdża do Syrii.
Udanej rocznicy! / Happy Anniversary online
Opowieść dotyczy pary zbliżającej się do swojej trzeciej rocznicy ślubu, która musi zdecydować, czy zostać razem, czy też rozstać się. Ben Schwartz i Noel Wells występują jako główna para Sam i Mollie
Ostatni w Aleppo / Last Men in Aleppo online
Pięć lat od rozpoczęcia wojny w Syrii mieszkańcy opustoszałego i zniszczonego Aleppo, kiedyś największego syryjskiego miasta, przygotowują się na oblężenie. Khalid, Subhi i Mahmoud, główni bohaterowie filmu „Ostatni w Aleppo”, to członkowie Białych Hełmów, czyli tzw. Syryjskiej Obrony Cywilnej, składającej się na zwykłych ludzi, pomagających ofiarom bombardowań. Uratowali do tej pory ponad 60 tys. istnień, najczęściej wyciągając ludzi spod gruzów gołymi rękami. W filmie Ferasa Fayyada poznajemy nie tylko ogrom zniszczeń, jakich dokonała wojna, ale również...
Dzień Niepodległości / Independents' Day online
W następstwie inwazji pozaziemskiej, która sieje spustoszenie w całych Stanach Zjednoczonych, nowo zaprzysiężony prezydent (Fay Gauthier) musi poprowadzić niezależną grupę komandosów, by walczyć z planem obcych intruzów przeniesienia rasy ludzkiej na inną planetę.
The Titan online
Amerykański pilot Rick Janssen (Sam Worthington), zostaje wybrany do eksperymentu wojskowego, którego celem jest stworzenie człowieka zdolnego do przetrwania w ekstremalnie trudnych warunkach panujących na jednym z księżyców Saturna – Tytanie. W wyniku eksperymentu Rick przekształca się w nadczłowieka, istotę o możliwościach fizycznych wykraczających daleko poza możliwości zwyczajnego, ludzkiego organizmu. Niemniej efekty uboczne są nie tylko niebezpieczne dla życia Ricka i jego rodziny, ale także mogą zagrozić całej ludzkości.
Pierwsza walka / First Match online
Młoda dziewczyna z Brooklynu, która ma za sobą ciężkie dzieciństwo w rodzinie zastępczej, uznaje, że walki zapaśnicze z chłopakami pozwolą jej nawiązać kontakt i zaimponować mało zainteresowanemu nią ojcu który wyszedł z więzienia. Główną rolę odgrywa młoda aktorka Elvire Emanuelle której kariera dopiero kiełkuje.
Slumber online
Główną bohaterką jest Alice, szanowana specjalistka od zaburzeń snu, która podejmuje bardzo trudny przypadek – pewna rodzina twierdzi, że każdej nocy nawiedza ich prastary i potężny demon. Kobieta będzie musiała wyjść naprzeciw temu, co niewyjaśnione, chowając swój racjonalizm do kieszeni.
Nieznajomi: Ofiarowanie / The Strangers: Prey at Night online
Do leśnego zacisza pod osłoną nocy zawitała zwyczajna amerykańska rodzina, z problemami natury wychowawczej, która chce spędzić ostatnie wakacje przed podjęciem ważnych decyzji. Ich spokój zostanie jednak zakłócony przez zamaskowanych oprawców. Nie widzą, z kim mają do czynienia i dlaczego ktoś próbuje ich zabić. Są przekonani, że oprawcy zabiją każdego, kto stanie im na drodze.
Daddy Cool online
Mężczyzna, nie wiedząc nic o zajmowaniu się dziećmi, skacze na głęboką wodę, nie tylko dlatego, że potrzebuje pieniędzy, ale także aby zaleźć za skórę żonie, z którą jest właśnie w trakcie rozwodu. Otworzenie żłobka w mieszkaniu, które wciąż dzielą, na pewno jej o nim przypomni. A może nawet pozwoli zobaczyć jego nową, nieznaną dotąd stronę?
Pewnego razu w listopadzie online
Bohaterami filmu są Mamusia (Agata Kulesza) i Mareczek (magnetyczny Grzegorz Palkowski), matka i syn, którzy właśnie wylecieli na bruk. Ona kiedyś była nauczycielką, ale straciła pracę i dziś pogrążona jest w głębokiej depresji. On studiuje prawo i liczy, że wkrótce dostanie przydział do akademika. Odkąd ich mieszkanie zostało zajęte przez komornika, tułają się od noclegowni do przytułku, od ogródków działkowych do jednego z warszawskich squatów. A że z czasem dołącza do nich kolejny nieszczęśnik – bezdomny kundelek o imieniu Koleś – znalezienie noclegu...
Przyciąganie / Attraction online
Po awarii obcy statek zbliża się do rosyjskiej stolicy, miejscowa ludność zbiera się aby oglądać spadający z nieba obiekt. Jak się szybko okaże obcy przybysze z kosmosu nie są przyjaźnie nastawiani w stosunku do ludzi, w tej sytuacji nawet wojsko nie pomoże. Cała zaistniała sytuacja zmusza do głębokiej refleksji pogląd ludzi na istotę człowieczeństwa oraz życie pozaziemskie.
Dzikie róże online
Pod nieobecność męża, który za granicą zarabia na budowę domu, młoda żona (Marta Nieradkiewicz) ma romans z nieletnim, zakochanym w niej do szaleństwa chłopakiem z sąsiedztwa. Owocem tej miłości będzie trzecie dziecko Ewy, którego istnienie będzie musiała ukryć przed mężem. Ma dwie możliwości: usunąć ciążę lub oddać dziecko do adopcji. Jakkolwiek postąpi, w oczach męża, sąsiadów i Pana Boga i zostanie godną potępienia grzesznicą, ukamienowaną ich spojrzeniami. Kiedy Andrzej przyjeżdża na komunię córki, czuje, że Ewa oddaliła się od niego. Po...
The Rendezvous online
Rachel Rozman (Stana Katic), amerykańska lekarka żydowskiego pochodzenia, próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci swojego brata. Mężczyzna zginął w trakcie poszukiwań skarbu na Bliskim Wschodzie. Rachel może liczyć na pomoc Jake'a (Raza Jaffrey), pracownika amerykańskiej administracji rządowej. Razem wyruszają do Jordanii i ruin starożytnej Petry. Wkrótce zagraża im niebezpieczeństwo. Członkowie pewnej sekty są przekonani, że Rachel i Jake posiadają zaginiony zwój znad Morza Martwego. Za wszelką cenę usiłują go zdobyć. Okazuje się bowiem, że przedmiot...
|<<3456789>>>>|
© 2018 Seriale i filmy online - kinomaniek.pl - Kopiowanie zabronione. O: