logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Rywal / Molot online
Młody, aspirujący wojownik Victor Stroev (Aleksey Chadov), chce ukoronować swoją karierę z tytułem mistrza świata. Ale poważny wypadek samochodowy niszczy odważne plany sportowca. Jego przeciwnik Shark (Anton Shagin), zaprasza go do walki. Shark chce raz na zawsze rozprawić się z Victorem, ale nie wie że jego przeciwnik jest wyjątkowo ambitnym wojownikiem i zrobi wszystko, aby jego kraj i kobieta życia była z niego dumna.
Fala uderzeniowa / Shock Wave / Chai Dan Zhuan Jia online
Starszy inspektor Cheung (Andy Lau) działa w policji w Hongkongu, gdzie należy do prestiżowej jednostki EOD. W przeszłości pracował pod przykrywką, miał rozpracować niebezpieczną mafię. Jego działania pozwoliły na rozbicie gangu i aresztowanie brata jego bezlitosnego bossa, który poprzysiągł zemstę funkcjonariuszom. Siedem lat po tych wydarzeniach w mieście dochodzi do serii śmiercionośnych wybuchów. Ktoś podkłada ładunki w podziemnym tunelu i grozi śmiercią zakładników. Policja wie, że za zamachami stoi były szef mafii.
Siostry Babilonu / Babylon Sisters online
Kamla, córka indyjskich rodziców, przeniósł się wraz z rodziną z Mediolanu do slamsów Triestu. Zamieszkują w zniszczonym budynku zamieszkanym przez wieloetniczną społeczności. Okazuje się że przeprowadzka to nie był dobry pomysł, mieszkańcy kamienicy dostają list z nakazem eksmisji. Rozpoczyna się istna wojna z właścicielem rozpadającego się budynku.
The Scythian online
Film osadzony jest w czasach, kiedy jedna cywilizacja zastępuje inną. Niedługo zacznie się nowa era w Central Eurasia. Dumnych wojowników, już nie ma. Nieliczni ich potomkowie stali się bezlitosnymi najemnikami. Lutobor jest żołnierzem, który ma trudne zadanie. Angażuje się w konflikty zbrojne i wyrusza w niebezpieczną podróż, by ocalić swoją rodzinę.
Fala uderzeniowa: Odliczanie ku tragedii / Shockwave: Countdown to Disaster online
Świat znajduje się na krawędzi zniszczenia. Jest wiele teorii na temat tego, jak się to wszystko może skończyć. Bo przecież kiedyś to się musi skończy. Tylko Geofizyk Kate Ferris (Stacey Oristano) wie, kiedy i jaki będzie ostateczny cios i zrobi wszystko aby zapobiec globalnej katastrofie wbrew skrywającym prawdę agencjom rządowym.
Eliminators online
Były agent specjalny, cieszy się sielankowym trybem życia dzięki programowi ochrony świadków, niespodziewanie staje się ofiarą zuchwałego rabunku, a jego zdjęcie pojawia się na głównych stronach gazet. Starzy wrogowie nadal czują chęć zemsty i teraz namierzają go bez problemu, co za tym idzie wysyłają na niego najlepszych morderców.
Ingrid wyrusza na zachód / Ingrid Goes West online
Żywiołowa Aubrey Plaza wciela się Ingrid Thorburn, niezrównoważoną umysłowo dziewczynę, która po śmierci matki i pobycie w zakładzie psychiatrycznym, wyrusza do Los Angeles. Bohaterka obsesyjnie śledzi kolejne osoby na profilach społecznościowych, a jej nową manią jest Taylor Sloane (Elizabeth Olsen), rosnąca gwiazda Instagramu. Ingrid, wyposażona w sporą sumkę z ubezpieczenia po odejściu mamy, zaczyna najpierw chodzić w te same miejsca, gdzie jej idolka, potem podawać się za jej znajomą, a w końcu wkrada się do jej życia, porywając jej psa i udając, że...
Salut 7 online
Salut 7, który oparto o prawdziwą historię naprawy stacji kosmicznej, która uznawana jest za najtrudniejszą misję w historii kosmonautyki. Film zaprezentuje dramatyczne wydarzenia z 1985 roku, kiedy to zanikł kontakt radiowy między stacją kosmiczną a Ziemią i wysłano dwóch astronautów z zadaniem naprawienia poważnych usterek.
Pierwsza gwiazdka online
Fabuła tej animacji dla całej rodziny kręci się wokół odważnego osiołka, który ma już dość ciągłej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia bohater bajki "Pierwsza gwiazdka" decyduje się na ucieczkę, aby realizować swoje marzenia. Podczas wyprawy pełnej przygód jego droki skrzyżują się z owieczką Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swojego stada, oraz gołębia który za wszelką ceną dąży do zrealizowania swoich celów. Charyzmatyczna trójka bohaterów i jeszcze kilka innych zwierzątek podąża za gwiazdą nie wiedząc że czeka ich niezapomniana...
Obcy w natarciu / Alien Convergence online
Ziemia stoi w obliczy wielkiego niebezpieczeństwa. Tylko supernowoczesny myśliwiec jest w stanie skonfrontować się z latającymi potworami, które sieją zniszczenie na całym świecie. Dla twórców tej innowacyjnej maszyny to niepowtarzalna szansa, żeby zaprezentować wszystkie jej możliwości. Jeżeli jednak piloci oraz samolot nie staną na wysokości zadania, ludzkość czeka pewna zagłada.
Kaufman's Game online
Kaufman's Game podąża za Stanleyem, bezrobotnym młodzieńcem z pasją do boksu, który chce poprawić swoją siłę i wytrzymałość. Kiedy nieznajomy zbliża się do niego na siłowni z propozycją specjalnie wyprodukowanego sterydu, Stanley korzysta z okazji i zostaje wciągnięty w coraz brutalniejsze działania potężnej organizacji...
A Very Sordid Wedding online
Rok 2015, miasteczko Winters w Teksasie. Dwie siostry oraz ich ciotka, postanawiają przeprowadzić kampanię w swoim rodzinnym mieście, promującą małżeństwa dwóch osób tej samej płci. Możemy się domyśleć że główne bohaterki nieźle namieszają w malej, konserwatywnej społeczności.
Game Over, Man! online
W “Game Over, Man” śledzimy losy trzech sprzątaczy hotelowych, którzy marzą o lepszym życiu, jednym z ich pomysłów na biznes jest Skintendo, specjalny kombinezon pozwalający sterować ubranym w niego człowiekiem niczym postacią z gry wideo. Los sprawia, że w hotelu, w którym pracują ma mieć miejsce impreza zorganizowana przez bajecznie bogatą gwiazdę social media. Panowie wietrzą więc w tym szansę na znalezienie sponsora, który zainwestuje pieniądze w ich pomysł. Niestety, w hotelu pojawiają się też terroryści, którzy biorą za zakładników wszystkich...
Bob Budowniczy Mega pojazdy / Bob the Builder: Mega Machine online
Koparka, Betoniarka i Spychacz nie mogą się doczekać, aż pomogą Bobowi w jego największej budowie. Budowniczy planuje stworzyć zaporę i przekształcić stary kamieniołom w zbiornik, aby móc dostarczyć Spring City świeżą wodę. W pracy nad projektem korzysta z pomocy Konrada i jego maszyn, które pomogą mu wyczyścić kamieniołom. Okazuje się jednak, że wspólnik Boba wcale nie ma dobrych zamiarów. Konrad uważa Budowniczego za swoją konkurencję i planuje zepsuć budowę tamy. Wkrótce Bob zda sobie sprawę, że sprawy idą w złym kierunku... i że to on oraz jego zespół...
Roxanne Roxanne online
Film opowiada historię Roxanne Shanté, hiphopowej raperki, która w 1984 roku, w wieku 14 lat, nagrała "Revenge Roxanne", która szybko stała się podziemnym hitem a ona sama została legendą. W roli raperki występuje Chanté Adams. Mahershala Ali gra jej skłonnego do przemocy ukochanego.
Samobójcza misja / Soldiers of the Damned online
Akcja osadzona jest podczas trwania II wojny światowej. Major Fleischer, dowódca elitarnej jednostki niemieckiej, dostaje rozkaz dostarczenia pani naukowiec do tajemniczego lasu, skąd kobieta ma odzyskać ukryty starożytny artefakt.
Tylko przyjaciele online
Romantyczna i zabawna komedia o związku i przyjaźni dwóch nastolatków, oraz ich relacjami z matkami. Po śmierci ojca Jorisa, urna z prochami, od 10 lat przebywa w krematorium. Matka postanawia coś z tym zrobić. Nikt z rodziny nie chce prochów ojca. Seniorka rodu zatrudnia Yada, swoją nową pomoc domową, który właśnie przerwał studia. Chłopcy, mimo dzielących ich różnic, zaczynają się do siebie zbliżać. Oboje mają problemy z matkami, a Joris także z ojcem w urnie.
Miłość w ciemności / Blind online
Pisarz bestsellerowych powieści Bill Oakland (w tej roli Alec Baldwin) traci nagle w wypadku samochodowym żonę. Co więcej, sam traci wzrok. Po pięciu latach, Suzanne Dutchman (Demi Moore) – żona oskarżonego o oszustwa biznesmena, podczas prac społecznych za powiązanie z przestępstwem musi kilka razy w tygodniu odwiedzać ośrodek dla niewidomych. Podczas spotkań czyta Billowi książki. Między nimi rodzi się namiętne uczucie. Suzanne stanie przed wyborem partnera: czy będzie to mężczyzna, którego nagle pokochała, czy z mąż, z którym zbudowała dotychczasowe życie.
Veronica / Verónica online
Psycholożka postanawia wziąć pod swoje skrzydła problematyczną pacjentkę, której psychoterapeutka zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Młoda dziewczyna zostaje zaproszona na terapię w domu umiejscowionym na odludziu gdzie psycholog podejmie próbę zagłębienia się w jej umysłowy labirynt.
Pamiętam Cię / I Remember You online
Fabuła filmu Óskara Thóra Axelssona złożona jest z dwóch wątków. W pierwszym z nich lekarz Freyr (Jóhannes Haukur Jóhannesson) prowadzi wraz z lokalną policjantką śledztwo, które wydaje się być powiązane ze sprawą zaginięcia jego synka. Przeplata się z tym opowieść o trójce ludzi – parze oraz ich przyjaciółce – którzy przybywają do odizolowanego domu nad jeziorem, by przeprowadzić tam renowację i otworzyć malutki hotel w którym z czasem zaczyna dochodzić do mrożących krew w żyłach zdarzeń. Obie historie krzyżują się z losem tajemniczego chłopca,...
|<<45678910>>>>|
© 2018 Seriale i filmy online - kinomaniek.pl - Kopiowanie zabronione. O: