logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Fatal Countdown: Reset online
Sia Tien jest silną matką, która sama wychowuje swoje dziecko i jest kluczowym badaczem w dziedzinie badań opartych na teorii równoległej, rozwijających metodę podróżowania w czasie za pomocą czarnych dziur. Kiedy Choi I-hoo porywa swojego syna i domaga się przekazania tajemnic technologii, Sia Tien używa nieskończonej jeszcze maszyny, by cofnąć się w czasie o dwie godziny. Próbując ocalić syna.
Nowość / Newness online
Pewnego dnia Martin umawia się na spotkanie w Los Angeles z Gabi, za pomocą popularnej aplikacji randkowej. Obie strony wyraziły chęć tylko na seks bez zobowiązań. Jednak wspólnie spędzona noc okazała się tak wspaniała, że zobowiązanie się pojawiło. Bohaterowie spotykają się regularnie i angażują się w związek. Ich wspólnie spędzone chwile są radosne i ekscytujące. Z czasem jednak ich związek staje się zbyt normalny, lecz oni nie są na to jeszcze gotowi. Zawsze mogą zacząć od nowa i spróbować czegoś nowego, fajnego i ekscytującego... Czy Martin i Gabi...
Scooby-Doo i Batman: Odważni i bezwzględni / Scooby-Doo & Batman: the Brave and the Bold online
Super detektywi Scooby-Doo, Shaggy, Fred, Daphne i Velma łączą siły z największym na świecie detektywem, Batmanem, kiedy odkrywają, że złoczyńcy z obu światów łączą siły by terroryzować miasto. A to wszystko w ramach filmu Scooby-Doo! & Batman: The Brave and the Bold. Bohaterowie w trakcie swoich przygód napotykają zarówno klasycznych wrogów Batmana (Joker, Catwoman, Riddler, Penguin, Scarecrow, Poison Ivy, Harley Quinn) i sojuszników (The Question, Aquaman, Plastic Man, Martian Manhunter), jak i tych znanych z serii Scooby-Doo (Spooky Space Kook, Gentleman Ghost,...
Blok 99 / Brawl in Cell Block 99 online
Film skupi się na historii Bradleya, byłego boksera, którego świat rozpadł się na małe kawałki. Mężczyzna niedawno stracił pracę jako mechanik, a jego małżeństwo przechodzi kryzys. Z braku lepszych perspektyw postanawia więc pracować dla dobrego kumpla i zostać narkotykowym kurierem. Pewnego dnia dochodzi jednak do zorganizowanej przez policję obławy. Mężczyzna trafia do więzienia, gdzie każdego dnia musi walczyć o przetrwanie.
Tragedy Girls online
Fabuła filmu Tragedy Girls skupia się na dwóch najlepszych przyjaciółkach, Sadie i McKayli. Dziewczyny są bardzo znane w szkole za sprawą swoich gorących relacji z miejsc zbrodni i świeżych informacji na temat lokalnych przestępstw. By zapewnić sobie coraz większą popularność, postanawiają mordować kolejnych ludzi osobiście.
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever online
Amsterdam, rok 1637. Piękna Sophia (Alicia Vikander) wbrew swojej woli poślubia bogatego kupca Cornelisa Sandvoorta (Christoph Waltz). Aranżowane małżeństwo daje sierocie możliwość wyrwania się z biedy. Choć dziewczyna nie kocha Corneliusa, jest gotowa na to, by wypełnić obowiązki małżeńskie i dać mężowi długo wyczekiwane potomstwo. Wkrótce Cornelius zamawia u miejscowego artysty Jana Van Loosa (Dane DeHaan) obraz, na którym młody malarz uwieczni Sandvoorta razem z żoną. Dumny z siebie Cornelius nie zauważa, że między żoną, a malarzem zaczyna rodzić się...
Small Town Crim online
Alkoholowy były policjant (Hawkes) znajduje ciało młodej kobiety, stare nawyki wracają i mężczyzna, staje się piekielnie nastawiony na znalezienie sprawcy który dokonał tej zbrodni. Kiedy jest coraz bliżej odkrycia prawdy, nieświadomie naraża rodzinę na niebezpieczeństwo.
Pitbull. Ostatni pies online
Kiedy zostaje zamordowany Soczek, partner Majamiego, mundurowi z pionu kryminalnego rozpoczynają skrupulatne dochodzenie. Wymierzenie sprawiedliwości sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest osłabiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. Stołeczny komendant postanawia ściągnąć do stolicy rozproszonych po prowincji, doświadczonych funkcjonariuszy. W taki oto sposób, w mieście pojawiają się Despero, Metyl oraz Quantico. Tymczasem trwa wojna o dominacje w stolicy, która toczy się między gangami z Pruszkowa i Wołomina,...
The Houses October Built 2 online
Tym razem, grupa przyjaciół ma otrząsnąć się po traumie sprzed lat i ponownie wyruszyć na eksplorowanie nawiedzonych domów. Na ich drodze szybko pojawiają się niebezpiecznie znajome znaki świadczące o tym, że Blue Skeleton znowu depczą im po piętach.
Zwolnienia / Despido procedente online
Javier (Imanol Arias), pracownik międzynarodowej firmy, popełnia mały błąd. Wskazuje zły adres nieznajomemu, który pyta go o adres ulicy. Ten błąd stanie się najgorszym koszmarem, ponieważ nieznajomy zacznie go prześladować, żądając odszkodowania za pomyłkę. Sytuacja staje się jeszcze bardziej napięta wraz z pojawieniem się Sama (Hugo Silva), konkurenta Javiera, z którym będzie musiał rywalizować o posadę w firmie.
Dobrzy gliniarze 2 / Bon Cop Bad Cop 2 online
Dziewięć lat minęło odkąd Martin Ward i David Bouchard spotkali się w spektakularny sposób na granicy Quebecku i Ontario. Dwaj mężczyźni pozostali przyjaciółmi, ale nie mieli ze sobą kontaktu od prawie roku. W drugiej odsłonie filmu tytułowi gliniarze Ward i Bouchard muszą zmierzyć się z gangiem który kradnie samochody, przestępcy okazują się dużo bardziej niebezpieczni, niż się spodziewali.
Podatek od miłości online
Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może - po prostu - sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?
Kobieta sukcesu online
Główną bohaterką filmu "Kobieta sukcesu" będzie Mania, kobieta niezwykle pracowita, która w pogoni za karierą zapomina o rzeczach istornych. Na pozór Mania ma wszystko - jest dyrektorem w dobrze prosperującej firmie, ma faceta, przyjaciół. Problem w tym, że nie ma na nic czasu i wszystkich zaniedbuje. Czy kobieta odnajdzie to, co najważniejsze w życiu?
Sherlock Gnom online
Gnomeo i Julia, gnomy ogrodowe znane z poprzedniej części "Gnomeo i Julia", rekrutują znanego detektywa Sherlocka Gnomesa, aby pomógł im zbadać sprawę tajemniczych zniknięć ogrodowych ozdób. Bohaterowie na swojej drodze spotkają nowych przyjaciół oraz trafią do tajemniczych miejsc.
Geostorm online
Świat dotyka niespotykana seria katastrof naturalnych. Aby powstrzymać żywioły, międzynarodowa koalicja rozpoczyna budowę stacji kosmicznej “Holender”, która w praktyce oznacza kontrolę nad potężną siecią satelitów krążących wokół planety, wyposażonych w najnowocześniejszą technologię geoinżynieryjną i wpływających na pogodę. Jake Lawson (Gerard Butler), który przewodzi międzynarodowej ekipie budującej stację, decyduje się wykorzystać ją w celu powstrzymania tajfunu szalejącego w Azji. Decyzję o uruchomieniu stacji podejmuje pomimo braku zgody Senatu...
Zalecana ostrożność / Hjertestart / Handle with Care online
Kjetil (Kristoffer Joner) jest pracownikiem norweskiej platformy wiertniczej, który przechodzi trudne chwile po śmierci żony. Mężczyzna zmuszony jest zająć się ich adoptowanym synem Danielem (Kristoffer Bech). Wydaje mu się, że powinien odnaleźć biologiczną matkę chłopca. Wierzy, że w ten sposób pozbędzie się wielu problemów. W tym celu obydwaj wyruszają do Kolumbii. Chłopiec szybko przyzwyczaja się do latynoskiego stylu życia. Kjetil musi natomiast odpowiedzieć sobie na ważne pytania.
Blockbuster / Lola+Jeremy online
Jeremy i Lola decydują się sfilmować swoje codzienne życie, chłopak uknuł wszystko aby uszczęśliwić ojca który walczy z rakiem, przykuty do szpitalnego łóżka. Kiedy Lola dowiaduje się, że jest tylko częścią planu Jeremy'ego, wpada w gniew i zrywa z nim kontakt. Zakochany Jeremy opracowuje plan, który pozwoli mu odzyskać względy swojej byłej dziewczyny Loli.
The Midnight Man online
Dziewczyna wspólnie z przyjaciółmi znajdują grę na strychu. Zasiadając do gry, nie spodziewają się że przywołają do realnego świata istotę znaną jako The Midnight Man, która wykorzysta ich najgorsze koszmary, przeciwko nim.
Odwet / 1:54 online
Szesnastoletni Tim jest inteligentnym i utalentowanym, ale zamkniętym w sobie sportowcem. Trenuje biegi i szykuje się do ważnych eliminacji, w których faworytem jest Jeff, jego szkolny prześladowca. Tim postanawia pokonać go za wszelką cenę i w ten sposób zemścić się za wszystkie upokorzenia.
Skórzana Twarz / Leatherface online
W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.
|<<45678910>>>>|
© 2018 Seriale i filmy online - kinomaniek.pl - Kopiowanie zabronione. O: