logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Pierwszy Pocałunek / First Kiss online
Hakan (Murat Yildirim) jest kochającym wolność człowiekiem, który niechętnie angażuje się w jakikolwiek związek z kobietą. Pewnego dnia w jego życie wkracza Bahar (Ozge Gurel) w której Hakan zakochuje się. Jedynym problemem jest to, że dwa lata temu Bahar miała poważny wypadek, w którym straciła pamięć krótkotrwałą. Od tego czasu nie może tworzyć nowych wspomnień, a jej brat i ojciec spędzają każdy dzień identycznie, aby ją chronić. Czy ta miłość ma szansę?
Woodshock online
Woodshock to hipnotyczny obraz smutku, eskapizmu i popadania w paranoję, które przenikają między światem rzeczywistym a umysłem człowieka. Theresa (Kirsten Dunst) to młoda, zagubiona kobieta, która swój już i tak mocno rozchwiany stan emocjonalny doprowadza do jeszcze większego kryzysu za sprawą silnych narkotyków.
Krucyfiks / The Crucifixion online
Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej.
Nić widmo / Phantom Thread online
Akcja filmu rozgrywa się w Londynie w latach pięćdziesiątych XX wieku. Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) to słynny w mieście krawiec, który wraz z siostrą Cyril (Lesley Manville) ubiera gwiazdy filmowe, ludzi z wyższych klas, a nawet rodzinę królewską. W życiu Woodcock poznaje całe mnóstwo kobiet, które go inspirują i towarzyszą mu, ale on wciąż pozostaje kawalerem. Wszystko się zmienia, kiedy pojawia się Alma (Vicky Krieps), która z miejsca staje się muzą i kochanką Woodcocka. Miłość to tej kobiety burzy uporządkowane życie Reynoldsa Woodcocka.
Pierwszy śnieg / The Snowman online
Harry Hole (Michael Fassbender) stoi na czele elitarnej grupy detektywów. Kiedy wraz z nadejściem zimy ginie kolejna osoba, Harry obawia się, że do miasta wrócił seryjny morderca. W rozwiązaniu sprawy pomaga mu znakomita rekrutka Katrine Bratt (Rebecca Ferguson). Zaczynają oni łączyć stare sprawy kryminalne z nowymi morderstwami. Czasu jest niewiele. Muszą znaleźć mordercę zanim spadnie pierwszy śnieg.
Lady Bird online
Opowieść o pięknej, lecz nietypowej dziewczynie stojącej u progu dorosłości. Towarzyszymy Christine "Lady Bird" McPherson (w tej roli Saoirse Ronan) przy jej pierwszych sercowych wzlotach i upadkach, odnajdywaniu swojej skomplikowanej osobowości w małym, konserwatywnym miasteczku oraz zrozumieniu, na czym polegają przyjaźń, rodzina i dom. Wszystko podane jest w lekkiej, bezpretensjonalnej i błyskotliwej formie. Zapraszamy na film który zebrał same dobre recenzje na całym świecie.
Dziewczyna we mgle online
W małej, odizolowanej od świata górskiej mieścinie, młoda dziewczyna wychodzi z domu do kościoła, ale nigdy tam nie dociera. Na miejscu zaginięcia pojawia się charyzmatyczny detektyw Vogel, znany z umiejętności manipulowania mediami.
Jumanji: Przygoda w dżungli online
W zupełnie nowym, pełnym przygód filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli” poznamy czworo przyjaciół, w których postacie wcielą się Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart i Karen Gillan. Te cztery osoby zostają wciągnięte w świat Jumanji. Walczą przeciwko nosorożcom, czarnym mambom, mierzą się z pułapkami i zagadkami dżungli. By przetrwać, muszą wcielać się w postacie z gry. By wrócić na Ziemię, muszą zacząć widzieć rzeczy w zupełnie odmienny sposób.
Time Rush online
Alex utkwił w swoistej czasowej pułapce, musi przemieszczać się po tętniących życiem ulicach Bangkoku, uciekając przed tajemniczymi bandziorami depczącymi mu po piętach, próbującymi go zabić. Każda nieudana próba powoduje powrót do niedalekiej przeszłość i zmusza go do rozpoczęcia ucieczki od nowa. Parkour, sztuki walki, strzelaniny i przejazdy samochodem powodują że ten film to świetne kino akcji.
Logan: Wolverine online
Zmęczony życiem Wolverine czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci X-Men żyją na marginesie społeczności ludzkiej. Jego mentor Charles Xavier (Patrick Stewart - seria "Star Trek"), znany jako Profesor X, przekonuje go, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów.
Skazany / Shot Caller online
Nikolaj Coster-Waldau ("Gra o tron") w nowym thrillerze Rica Romana Waugha "Shot Caller" wciela się się w postać przestępcy, który wychodzi na wolność po długoletniej odsiadce w więzieniu. Niestety mroczna przeszłość o nim nie zapomina, zostaje zmuszony przez dawnych kolegów do przeprowadzenia jeszcze jednej niebezpiecznej akcji na terenie Kalifornii.
Naznaczony 4: ostatni klucz online
W nowym filmie z przebojowej serii Naznaczony ponownie spotkamy się z Dr, Elise Rainier, błyskotliwą parapsycholog, która zmierzy się z najbardziej osobistą i przerażającą historią w swej karierze – będzie musiała stawić czoła lękowi w swym rodzinnym domu.
Ciambra online
W małej, romskiej społeczności Ciambra w Kalabrii mieszka 14-latek o imieniu Pio. Chłopak, niczym cień podąża za swoim starszym bratem Cosimo, od którego uczy się sztuki przetrwania na ulicy. Obraca się wśród dorosłych mężczyzn, z którymi stara się pić i palić na równi, chcąc być wciągniętym do męskiej starszyzny. Na jego codzienność składa się robienie szemranych interesów z lokalnym półświatkiem. W ekscytacji i zniecierpliwieniu wyczekuje momentu, w którym nastąpi symboliczny rytuał przejścia i z chłopca stanie się mężczyzną - nawet za cenę zdrady i...
Gniazdo / Colo online
Mieszkająca na przedmieściach Lizbony rodzina zmaga się z ciężką sytuacją ekonomiczną, która sprawia, że jej członkowie zaczynają się od siebie oddalać. Każdy z nich prowadzi właściwie oddzielne życie: zmęczona matka pracuje ponad miarę, zrezygnowany ojciec, nie mogąc znaleźć pracy, coraz częściej znika z domu, a nastoletnia córka Marta przechodzi burzliwy okres dojrzewania w samotności. Jedynym wsparciem jest dla niej koleżanka z klasy Julia, która staje się coraz częstszym gościem w ich mieszkaniu. Duszna atmosfera marazmu jeszcze się zagęszcza, kiedy lokum...
Dzika / Wild online
Współczesne Halle-Neustadt. W domach z wielkiej płyty, gdzie na pewno nie ma wolnej miłości, żyje, a raczej egzystencjalnie wegetuje młoda Niemka rosyjskiego pochodzenia, Ania (fascynująca Lilith Stangenberg). Dziewczyna nie ma w swoim życiu praktycznie nikogo; partnera brak, młodsza siostra mieszka gdzie indziej z chłopakiem, dziadek dogorywa w szpitalu, a ojca prawdopodobnie nigdy nie poznała. Siedząc w domu nie ma do kogo ust otworzyć, chociaż na dobrą sprawę w towarzystwie również nie grzeszy gadulstwem i nigdy nie odzywa się gdy nie jest pytana. Gdyby jeszcze...
Kacper i Emma jadą w góry online
Kacper z Emmą pakują ulubione pluszaki do plecaków i wybierają się z rodzinami na wycieczkę w góry. Poznają uroki biwaku, próbują zjazdu na tyrolce czy pływania canoe. Jednak twórcy nie wykorzystują potencjału tej przygody: dbając przede wszystkim o walory wychowawcze, pozbawiają perypetie bohaterów większych emocji. Nawet kontakt z naturą przypomina tu odhaczanie kolejnych punktów z turystycznego folderu. Rodzice się wynudzą, dzieci także mogły liczyć na więcej. Zresztą, nawet nasi mali bohaterowie bardziej niż wyprawą na łono natury wydają się zainteresowani...
Mikołaj w każdym z nas online
Stolarz Andersen ma świra na punkcie Świętego Mikołaja. Jako dziecko przeżył wigilijny cud z udziałem tegoż i od tamtej pory dzielenie się mikołajową magią ze światem jest jego najważniejszą misją. Bohater, obecnie tata trójki (czwarte w drodze!) co roku wkłada niewyobrażalną energię w upewnienie się, że jego pociechy nie przestaną wierzyć w dziadka w czerwonym płaszczu. Trudno jednak powiedzieć, czy własnoręcznie wyczarowując co roku magię Świąt poprzez przebrania, ślady stóp na śniegu, pas lądowy dla sań i niemal samobójcze skoki w komin, Andersen sam...
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia / Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows online
Oparta na rewelacyjnej a co za tym idzie bardzo popularnej serii o wojowniczych żółwiach ninja druga część wielkiego przeboju kinowego z 2014 r. I tym razem czterech wojowniczych śmiałków stanie w obronie miasta które jest w ogromnym niebezpieczeństwie. Donatello, Michaelangelo, Raphael i Splinter będą musieli zmierzyć się z zagrożeniem, o jakim nawet nigdy nie mieli okazji pomyśleć i sobie wyobrazić.
Interludium w Pradze / Interlude in Prague online
Film opowiada o Wolfgangu Amadeuszu Mozarcie, który mając dość frustrującego i przytłaczającego życia wśród próżnych elit w Wiedniu, ucieka by spędzić kilka tygodni w Pradze. Jego obecność w mieście, wprowadza niepokój i rozpoczyna serię dramatycznych i tragicznych zdarzeń płynących między innymi z jego romansu ze śpiewaczką Zuzanną. Przytłaczająca sieć pożądania, przemocy i intryg wokół niego staje się dla niego inspiracją do stworzenia opery Don Giovanni.
I Can Speak online
Moon Hee wciela się w emerytkę Na Ok Boon, która jest zmorą pracowników urzędów miejskiego z powodu licznych zażaleń, jakie wnosi niemalże każdego dnia. Wkrótce spotyka godnego siebie przeciwnika w osobie nowego urzędnika Kim Min Jae (Lee Je Hun), który trzyma się sztywnych procedur. Poznają się lepiej, kiedy ona nakłania go do korepetycji z angielskiego. Początkowo robi wszystko, aby ją zniechęcić, ale naprawdę się angażuje, kiedy dowiaduje się o jej prawdziwych pobudkach do nauki i tym samym zawiązuje się między nimi wyjątkowa przyjaźń.
|<<<<567891011>>>>|
© 2018 Seriale i filmy online - kinomaniek.pl - Kopiowanie zabronione. O: