logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Piękny kraj / God's Own Country online
Farma w Yorkshire. Wiosna. Młody farmer, Johnny, przeżywa codzienną frustrację i niezadowolenie, co powoduje, że nadużywa alkoholu i zbyt często doświadcza przygodnego seksu. Do czasu, kiedy pojawia się rumuński emigrant, Gheorghe. Pomiędzy mężczyznami rodzi się uczucie i namiętność.
Kickboxer: Odwet / Kickboxer: Retaliation online
Kickboxer: Retaliation to kontynuacja Kickboxer: Vengeance. Kurt zostaje porwany i trafia do więzienia w Tajlandii. Wolność może odzyskać jeżeli zmierzy się z bezwzględnym wojownikiem. W filmie zagrają znane twarze takie jak Mike Tysona , czy Ronaldinho. Ten drugi to uznany w walkach wręcz mentor, który również osadzony został w więzieniu. Zaprzyjaźnia się z nim główny bohater filmu, Kurt Sloane (Alan Moussi). Ronaldo ma nauczyć współwięźnia - także praktykującego sztuki walki, jak skutecznie skopać przeciwnika.
Mój przyjaciel dinozaur / My Pet Dinosaur online
W wyniku eksperymentu który się nie udał, młody chłopiec o imieniu Jake przypadkowo tworzy nowego przyjaciela - tytułowego dinozaura. Stworzenie szybko się rozwija i z każdym dniem jest trudniej chłopcu ukryć go w tajemnicy. Okazuje się że przyjaciele i i nowa dziewczyna Jake'a, nie są jedynymi którzy interesują się tym psotnym dinozaurem...
Niebezpieczne zanurzenie / Pressure online
Grupa mężczyzn pracujących dla firmy naftowej znajduje się na statku przy somalijskim wybrzeżu. Pewnej nocy szef, Karsen (Ian Pirie) wysyła czterech pracowników, Engela (Danny Huston), Mitchella (Matthew Goode), Jonesa (Joe Cole) i Hursta (Alan McKenna) na dno oceanu, żeby naprawili rurociąg. Kiedy mężczyźni chcą wrócić na statek rozpętuje się sztorm, uniemożliwiając im kontakt z resztą załogi i powrót na powierzchnie. Engel, Mitchell, Jones i Hurst będą musieli wykorzystać całą swoją wiedzę i umiejętności, by wydostać się spod wody zanim skończy im się zapas...
Niemiłość / Loveless / Nelyubov online
Borys (Aleksey Rozin) i Żenia (Maryana Spivak) rozwodzą się. Nieustannie prowadzą swoją argumentację. Już przygotowują się na przyszłość: ciągle odwiedzają ich amatorzy kupna ich mieszkania, gdyż szykują się, aby je sprzedać; Boris jest już z młodą kobietą w ciąży, a Żenię odwiedza starszy, dobrze wyglądający mężczyzna, który wydaje się gotowy do poślubienia jej. Ale oni nie są zainteresowani Alioszą, ich 12-letnim synem. Dopóki nie zniknie.
Killer app / Antisocial.app online
Utalentowana Jessie jest hakerem, dziewczyna wpuszcza do sieci "antyspołeczną" aplikację, która okaże się śmiertelnie niebezpieczna. W przeciwieństwie do facebooka'a jej aplikacja łączy ze sobą wrogów zamiast przyjaciół. Ku jej zaskoczeniu okazuje się, że zaczynają ginąć jej wrogowie. Jessie musi szybko odkryć kto lub co za tym stoi, zanim będzie za późno.
Kokainowa matka chrzestna / Cocaine Godmother online
Po życiu biznesowej partnerki Pablo Escobara „oprowadza” nas narrator pod postacią oficera DEA, odkrywając przed widzami kolejne karty barwnej biografii morderczej Grideldy. Już sam początek jest mocny, gdy oglądamy dzieciństwo Blanco, która – na zlecenie własnej matki – musi się prostytuować, aż finalnie bierze sprawy we własne ręce. Już nie ma odwrotu, od tej pory dla niej pieniądze zawsze będą ważniejsze od ludzkiego życia. Następnie jest jeszcze ciekawiej, pierwszy mąż, drugi, trzeci, wierna kochanka Carolina (Jenny Pellicer), narodziny kolejnych dzieci, w...
First Kill online
Fabuła skupia się na postaci granej przez Haydena Christensena. Zabiera on swoją rodzinę do chatki, w której dorastał, a następnie wybiera się z synem na polowanie. Mężczyzna i chłopiec stają się świadkami morderstwa. Zabierają jednak postrzelonego do domu, aby go opatrzyć. Błąd, bo ten ostatecznie porywa Danny'ego, syna bohatera. Ojciec chłopca, Will, rusza na jego ratunek i musi odzyskać skradziony łup w zamian za życie syna.
The Lovers online
Mary i Michael żyją ze sobą wiele lat, teraz nudzi ich nawet własne towarzystwo. Każde z nich ma kogoś na boku, mimo że obydwoje są po sześćdziesiątce, obydwoje myślą o rozstaniu, i rozpoczęciu nowego życia. Jednak pewnego dnia między nimi ponownie rodzi się uczucie.
The Lovers online
Epicka historia miłosna, której akcja koncentruje się wokół czterech osób: angielskiego oficera stacjonującego w Indiach, hinduskiej kobiety, w której się zakochuje, amerykańskiego biologa morskiego oraz naukowca uwięzionego na wraku brytyjskiego statku handlowego.
Skarbiec / The Vault online
Napadacie na bank. Wszystko idzie jak po maśle. Trzymacie się planu. Jesteście sprawni, cwani i nie dajecie się wykiwać. Gdy kierownik placówki przekazuje wam pieniądze, od razu rozpoznajecie fałszywki. Gdzie jest prawdziwy szmal? Okazuje się, że pod budynkiem znajduje się gigantyczny skarbiec, w którym trzymane są prawdziwe kosztowności. Gdy w końcu go otwieracie, w środku znajdują się… No właśnie, co faktycznie znajduje się wewnątrz potężnego skarbca?
Karma / Bleeding Heart online
May, instruktorka jogi, prowadzi zrównoważone życie, aż do czasu, gdy dowiaduje się, że jej siostra ma poważne kłopoty. Shiva musi stawić czoła swojemu zaborczemu chłopakowi, który ją szykanuje i znieważa. May angażuje się w sprawy siostry, pogrążając się w jej świecie.
ClownTown online
Film Clowntown opowiada historię grupy przyjaciół, którzy zostają porzuceni w opuszczonym miasteczku. Okazuje się jednak, że ktoś jeszcze w nim przebywa: gang brutalnych psychopatów przebranych za klaunów. To co będzie się działo później, łatwo się domyśleć – szczególnie, gdy postaci noszą pięknie brzmiące miana „Machete Clown”, „Crowbar Clown” czy „Baseball Clown”.
Dobra żona / A Good Wife online
Akcja filmu toczy się w powojennej Serbii. Milena, kobieta w średnim wieku, dowiaduje się w krótkim czasie kilku nieprzyjemnych rzeczy o sobie samej i swoim mężu. Rutynowe badania wykazują, że ma guza piersi, dodatkowo odkrywa gorzką prawdę o niechlubnych wojennych występkach swojego męża. Przykładna gospodyni domowa i kochająca żona, musi zmierzyć się teraz z realiami otaczającego ją świata i odpowiedzieć sobie na wiele trudnych pytań.
Gotowi na wszystko. Exterminator online
Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie - chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija...
Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta online
Zbliża się Boże Narodzenie, wyjątkowy czas w życiu każdej matki i żony. Wiele dni spędzonych przy garach, katorga przy sklepowych półkach, rola świętego mikołaja i poszukiwanie prezentów dla całej rodziny. Tytułowe złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany idealnej kury domowej i święta mogłyby spędzać z pysznym drinkiem w dłoni, gdyby nie fakt, że na horyzoncie pojawiają się konserwatywne strażniczki tradycji - szanowne mamuśki. Czy naszym oswobodzonym mamuśkom uda się urobić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę żucia? W święta...
Shock Wave / Chai Dan Zhuan Jia online
Terrorysta, który specjalizuje się w materiałach wybuchowych, podkłada ładunki w podziemnym tunelu i grozi zabiciem zakładników, jeśli jego żądania nie zostaną spełnione.
Dead Awake online
Bliźniacza siostra Kate Bowman (Jocelin Donahue) zmarła podczas snu. Okazuje się, że taką śmiercią ginie wiele osób. Wszystkie ofiary na krótko przed śmiercią doświadczały nadprzyrodzonej siły. Każda z nich cierpiała na paraliż senny czyli stan, w którym umysł ofiary był świadomy, ale ciało było unieruchomione. Kate zgłębiając sprawę naraża się na gniew istoty, która zaczyna prześladować jej przyjaciół. Dziewczyna musi zmierzyć się z demoniczną siłą i powstrzymać rozpętany koszmar.
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri / Three Billboards Outside Ebbing, Missouri online
Mildred Hayes (Frances McDormand) trafia na usta wszystkich w rodzinnym mieście Ebbing w stanie Missouri, po tym, jak wynajmuje trzy billboardy znajdujące się przy starej, zapomnianej przez wszystkich drodze i atakuje za ich pomocą szefa lokalnej policji. Tworzą one bowiem bezpośrednie pytanie do szeryfa (Woody Harrelson), który - zdaniem Mildred - ponosi odpowiedzialność za brak skazanych w sprawie morderstwa jej córki. To pociąga za sobą lawinę wydarzeń, których stajemy się świadkami.
Kochane życie / The Sweet Life online
Głównymi bohaterami tego dramatu są Kenny i Lolita, oboje zmagają się z depresją. Postanawiają przemierzyć cały kraj, by znaleźć się na słynnym Golden Gate Bridge. Tam gdzie wspólnie chcą skończyć ze swoim nieudanym życiem. Ich plany ulegają zmienia kiedy między nimi pojawia się uczucie.
|<<<<567891011>>>>|
© 2018 Seriale i filmy online - kinomaniek.pl - Kopiowanie zabronione. O: