logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Skok stulecia / Den of Thieves online
Fabuła Den of Thieves skupia się na zdeterminowanej i świetnie przygotowanej grupie złodziei, którzy postanawiają dokonać, wydawać by się mogło, niemożliwego do zrealizowania skoku na Bank Rezerw Federalnych. Przeszkodzić im w osiągnięciu celu ma specjalna jednostka policji hrabstwa Los Angeles.
Anihilacja / Annihilation online
Annihilation skupia się na postaci biolożki, która próbuje rozwikłać tajemnicę zaginięcia swojego męża. Dołącza więc do misji, która zostaje wysłana do Strefy X – miejsca skażonego biologicznie i odizolowanego od cywilizacji. Dla członków poprzednich ekip, które wkroczyły w ten teren, źle się to skończyło – zanotowano samobójstwa, nowotwory, zaburzenia psychiczne. Kiedy czwórka śmiałków z panią biolog na czele wkracza na tajemniczy teren, szybo odkrywają formy życia, które wykraczają poza tymi, które można normalnie spotkać na Ziemi.
Więzień labiryntu 3: Lek na śmierć / Maze Runner: The Death Cure online
W finale sagi o „Więźniu labiryntu” Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadają sobie od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie.
Atlantic Rim 2 / Atlantic Rim: Resurrection online
Olbrzymie roboty po raz kolejny muszą się zmierzyć z ogromnymi, biomechanicznymi potworami atakującymi Wschodnie Wybrzeże Ameryki. Zarówno pierwsi jak drudzy są potężniejsi i wyposażeni w lepszą broń niż w pierwszej części.
Studniówk@ online
"Studnió[email protected]" w zabawny sposób pozwala towarzyszyć młodym bohaterom filmu w stawianiu pierwszych samodzielnych, ale często nieporadnych kroków na drodze do dorosłości. Pokazuje świat młodzieżowych fascynacji, przyjaźni i zabawy. Film do końca utrzymuje w niepewności, czy odwieczny konflikt pokoleń spowoduje wielką katastrofę zamiast udziału w wielkiej imprezie. Podczas, gdy większość uczniów klasy maturalnej w głowie ma tylko przygotowania do studniówki, Agnieszka, jako jedna z niewielu woli skierować swe myśli i prace w zupełnie innym kierunku.
Nie jestem łatwy / I Am Not an Easy Man online
Bezpardonowy szowinista pewnego dnia dostaje to na co zasłużył. Jego życie wywraca się do góry nogami kiedy budzi się w świecie zdominowanym przez kobiety. Mężczyzna myśli że już nic gorszego nie może się stać, ale jego przekonanie zmienia konflikt z pewną wpływową pisarką.
Come Sunday online
Znany na całym świecie pastor, Carlton Pearson przeżywa kryzys wiary. W związku z powyższym bohater kwestionuje doktrynę Kościoła, ryzykując tym samym zdobytą pozycją i własną przyszłością oraz wystawiając na ośmieszenie swoją rodzinę. Postępowanie Carltona Pearsona doprowadza do uwiecznienia go w historii jako symbol współczesnego heretyka. Warto tutaj dodać, iż obraz Come Sunday powstał w oparciu o prawdziwe wydarzenia.
Kieszonkowcy / Pickpockets online
Film opowiada historię Fresh'a (Emiliano Pernía) drobnego złodzieja,którego trenuje Chucho (Carlos Bardem), utalentowany międzynarodowy kieszonkowiec. Nowo nabyte umiejętności sprawiają, że Fresh szuka dodatkowych pieniędzy i adrenaliny w towarzystwie przyjaciół, Doggiego (Duván Prado) i Juany (Natalia Reyes). Jak daleko się posuną?
Niewidzialny chłopiec online
Michele ma 13 lat i mieszka z matką w małym miasteczku. W szkole nie jest popularny, nie jest też sportowcem. Nie jest także prymusem. Lecz to dla niego nic nie znaczy. Pragnie tylko aby zauważyła go Stella w której jest zakochany. Ale wydaje się, że ona w ogóle nie wie o jego istnieniu. Jest dla niej niewidzialny. Lecz los lubi płatać figle. Pewnego wieczora, podczas imprezy kostiumowej Michele jak zwykle jest atakowany przez klasowych dręczycieli. Lecz wszystko zmienia się gdy okaże się, że posiadł moc bycia niewidzialnym. Gdy Michele odkryje, że jego rodzina i całe...
Paterno online
Joe Paterno (Al Pacino) jest doskonałym szkolnym trenerem futbolu amerykańskiego, który zdobył najwięcej tytułów w historii. Mężczyzna cieszył się ogromną popularnością do czasu, kiedy w listopadzie 2011 roku wybuchł skandal. Jego były współpracownik, Jerry Sandusky (Jim Johnson), został oskarżony o wykorzystywanie seksualne młodych chłopców. Szybko wyszło też na jaw, że Paterno miał wiedzę na temat poczynań Sandusky’ego, czego nikt nie mógł mu wybaczyć. Trener musiał odejść ze stanowiska w niesławie.
Pasażer / The Commuter online
Dla agenta ubezpieczeniowego Michaela Woolricha każdy dzień wygląda tak samo – praca i powrót pociągiem do domu. Wszystko zmienia się, gdy w czasie jednej z podróży poznaje tajemniczą kobietę. Nieznajoma, która wydaje się wiedzieć o Michaelu dosłownie wszystko, zleca mu niezwykłe zadanie. Zanim pociąg dotrze do celu, mężczyzna ma zlokalizować i wskazać osobę, która tego dnia nie powinna się w nim znajdować. Jeśli tego nie zrobi, ucierpi zarówno on sam, jego rodzina, jak i pozostali współpasażerowie. Nie mając wyboru, Michael postanawia rozwiązać zagadkę.
Day of the Dead: Bloodline online
Podczas apokalipsy zombie przy życiu pozostało niewielu ludzi. Grupka złożona z personelu armii i kilku ocalonych cywilów chroni się w podziemnym bunkrze. Oprócz próby przeżycia w świecie pełnym żywych trupów, bohaterowie starają się znaleźć lekarstwo na wirusa, który opanował cały świat.
Nowe oblicze Greya online
Czy Anastasię i Christiana w trzeciej części erotycznej opowieści czeka sielanka? W "Nowym obliczu Greya" głowni bohaterowie rozpoczynają zupełnie inny rozdział w swoim życiu – Anastasia Steele i Christian Grey wzięli ślub! Zobaczymy więc ceremonię ślubną o jakiej marzy każda kobieta oraz – równie bajkowy – miesiąc miodowy. Mimo że Ana rozpoczyna całkowicie inne życie, o którym nigdy przed poznaniem Greya nie śmiałaby marzyć (przede wszystkim wypełnionym ogromnym bogactwem), niestety jej gorący związek czekają nieprzychylne chwile. Zaczyna się...
Zwierciadło / Looking Glass online
Nicolas Cage wciela się we właściciela motelu, który odkrywa pomieszczenie z weneckim lustrem, pozwalającym podglądać gości. Zamiast to zgłosić lub coś z tym zrobić, mężczyzna zaczyna obserwować swoich gości, głównie kobiety. Pewnego dnia zostaje świadkiem morderstwa.
Escape Room online
‌Escape Room to nowy thriller, który skupia się na grupie przyjaciół. Chcąc dobrze się bawić, wykupują bilety do tajemniczego pokoju, z którego następnie muszą się wydostać. Niestety sprawy przybierają niekorzystny obrót, a oni sami znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
Udanej rocznicy! / Happy Anniversary online
Opowieść dotyczy pary zbliżającej się do swojej trzeciej rocznicy ślubu, która musi zdecydować, czy zostać razem, czy też rozstać się. Ben Schwartz i Noel Wells występują jako główna para Sam i Mollie
The Titan online
Amerykański pilot Rick Janssen (Sam Worthington), zostaje wybrany do eksperymentu wojskowego, którego celem jest stworzenie człowieka zdolnego do przetrwania w ekstremalnie trudnych warunkach panujących na jednym z księżyców Saturna – Tytanie. W wyniku eksperymentu Rick przekształca się w nadczłowieka, istotę o możliwościach fizycznych wykraczających daleko poza możliwości zwyczajnego, ludzkiego organizmu. Niemniej efekty uboczne są nie tylko niebezpieczne dla życia Ricka i jego rodziny, ale także mogą zagrozić całej ludzkości.
Pierwsza walka / First Match online
Młoda dziewczyna z Brooklynu, która ma za sobą ciężkie dzieciństwo w rodzinie zastępczej, uznaje, że walki zapaśnicze z chłopakami pozwolą jej nawiązać kontakt i zaimponować mało zainteresowanemu nią ojcu który wyszedł z więzienia. Główną rolę odgrywa młoda aktorka Elvire Emanuelle której kariera dopiero kiełkuje.
Nieznajomi: Ofiarowanie / The Strangers: Prey at Night online
Do leśnego zacisza pod osłoną nocy zawitała zwyczajna amerykańska rodzina, z problemami natury wychowawczej, która chce spędzić ostatnie wakacje przed podjęciem ważnych decyzji. Ich spokój zostanie jednak zakłócony przez zamaskowanych oprawców. Nie widzą, z kim mają do czynienia i dlaczego ktoś próbuje ich zabić. Są przekonani, że oprawcy zabiją każdego, kto stanie im na drodze.
The Scythian online
Film osadzony jest w czasach, kiedy jedna cywilizacja zastępuje inną. Niedługo zacznie się nowa era w Central Eurasia. Dumnych wojowników, już nie ma. Nieliczni ich potomkowie stali się bezlitosnymi najemnikami. Lutobor jest żołnierzem, który ma trudne zadanie. Angażuje się w konflikty zbrojne i wyrusza w niebezpieczną podróż, by ocalić swoją rodzinę.
1234567>>>>|
© 2018 Seriale i filmy online - kinomaniek.pl - Kopiowanie zabronione. O: