logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Nagusy / Flitzer online
Balz Naef (Beat Schlatter) jest pięćdziesięciotrzyletnim nauczycielem WF-u w niemieckim liceum i koncentruje się na wychowaniu swojej nastoletniej córki. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że mężczyzna stracił wszystkie pieniądze zebrane na nowe szkolne obiekty sportowe. Balz wierząc, że potrzeba jest matką wynalazku, po rozmowie ze swoim fryzjerem, Kushtrim (Bendrit Bajra) wpada na genialny pomysł. Postanawia odzyskać pieniądze dzięki zakładom. Balz tworzy profesjonalną zróżnicowaną drużynę osób, których zadaniem jest rozebranie się podczas meczu piłki...
Imperium rekinów / Empire of the Sharks online
Akcja "Imperium rekinów" osadzona jest w świecie przyszłości. Na Ziemi nie ma już lądów, bowiem prawie w całości zostały one zalane wodami oceanów. Bezwzględną władzę nad ludźmi sprawuje tu tyran, który ma we władaniu armię krwiożerczych rekinów. Sterowane przez niego potężne bestie są tak zaprogramowane, że wykonują każde jego polecenie. Pewnego dnia okrutnikowi udaje się pojmać piękną dziewczynę, Nimue (Leandie du Randt). Jako córka tajemniczego zaklinacza rekinów stanowi ona dla ludzi szansę na pozbycie się tyrana. Najpierw jednak sama musi...
Wszystko dla szczęścia online
Trzydziestoletni Antoine (Manu Payet), dyletant, samolub, zawsze niezadowolony, nie poczuwa się do obowiązku o zadbanie o 5-cio i 9-cio letnie córki. Infantylizowany przez żonę Alice (Audrey Lamy) nie może znaleźć sobie miejsca w swoim domu. Nagle postanawia wyjechać, by szukać innej przyszłości.
Egzamin / Bacalaureat online
Romeo Aldea żyje od lat w małżeństwie, w którym nie ma miłości. Z uwagi na dobro dziecka odsuwa od siebie decyzję o rozwodzie, jednocześnie utrzymując potajemne kontakty z kochanką. Najważniejsze jest dla niego szczęście dorastającej córki, dla której zrobiłby wszystko. Próbuje stworzyć jej jak najlepsze warunki do startu w dorosłe życie i marzy o tym, by celująco zdała maturę, a potem wyjechała na studia do Wielkiej Brytanii. Jednak w obliczu dramatycznego zdarzenia bezgraniczna miłość i dobre chęci okażą się niewystarczające. Kłamstwa, hipokryzja i...
Nowicjat / Novitiate online
Nastoletnia Cathleen (Margaret Qualley) bardzo miłuje Boga i postanawia wstąpić do klasztoru. Jej decyzji nie rozumie zupełnie jej matka, która chciała innego życia dla swojej córki niż życie za murami klasztoru. Pod okiem przełożonej (Melissa Leo) Cathleen uczy się życia w związku z kimś, kto nigdy nie odpowiada na prośby. Tymczasem Kościół katolicki staje na progu wielkich zmian związanych z II soborem watykańskim. Papież Jan XXIII wprowadził na nim reformy uwspółcześniające Kościół katolicki, między innymi poprzez rozluźnianie po raz pierwszy od prawie stu...
Carpinteros online
Julián trafia do zakładu karnego, który jest niczym piekło na ziemi. Chłopak stara się jakoś ustawić w trudnej rzeczywistości. Zostaje posłańcem więziennego herszta. Jest odpowiedzialny za komunikowanie się z kobiecym oddziałem, w którym osadzona jest Yanelly, była partnerka bandziora. Wkrótce między Juliánem a Yanelly rodzi się uczucie. Mają utrudniony kontakt, więc porozumiewają się na odległość bez słów, za pomocą gestów.
Porażenie rekina / Trailer Park Shark online
W wyniku konfliktu pomiędzy miejscowymi władzami a przedsiębiorcami, miasto jest terroryzowane przez generującego elektryczność rekina. Współczesne wcielenie legendarnego herosa musi zmierzyć się z największym wrogiem jaki stanął mu na drodze.
Miłość na klik / Ishq Click online
Sophie Dias (Sara Loren) pracuje ciężko na to, aby stać się Super Modelką. W górach w stanie Himachal Pradesh spotyka Adityę Vardhan (Adhyayan Suman) fotografa, który zakochuje się w niej. Aditya przekonuje ją, aby spróbowała swoich sił w modelingu w Bombaju.
FullMetal Alchemist online
Film opowiada historię osadzoną w alternatywnym, choć zbliżonym do świata rzeczywistego uniwersum. Jest rok 1914, doba rozwoju przemysłowego. Wraz z techniką upowszechnia się alchemia – forma nauki, w której aby coś osiągnąć, należy zaryzykować coś w zamian. Bracia Edward i Alphonse Elric pragną przywrócić do życia ukochaną matkę. Wielki eksperyment kończy się porażką, zabierając Alowi ciało (jego duszę udaje się uratować), a Edowi rękę i nogę. Ed postanawia zrobić wszystko, by odzyskać to, co zostało utracone.
Lato we Florencji / Lost in Florence online
Bohaterem produkcji "Lato we Florencji" jest Eric Lombard (Brett Dalton). Młody mężczyzna zmuszony jest podjąć ważną życiową decyzję. Zastanawia się, czy powinien kontynuować karierę piłkarską, czy też porzucić marzenia i wybrać studia prawnicze. Pochłonięty rozważaniami o przyszłości wybiera się ze swoją dziewczyną Colleen (Emily Atack) do Florencji, gdzie mieszka jego rodzina. Pobyt we Włoszech sprawia, że Eric może spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy i podjąć ostateczną decyzję, która zaskakuje wszystkich, łącznie z nim samym.
Landline online
Akcja filmu rozgrywa się w roku 1995. Dwie siostry, które mieszkają ze swoimi rodzicami, odkrywają, że ich tata może mieć romans. Postanawiają rozwiązać sprawę na własną rękę. W tym samym czasie starsza z sióstr popełnia błąd, który może przekreślić jej długi związek.
Agentka specjalnej troski / Raid dingue online
Johanna Pasquali (Alice Pol) to roztargniona, marzycielska i niewygodna dla innych policjantka. Z pierwszego punktu widzenia wydaje się sympatyczna. Jednak z jej "prawdziwymi umiejętnościami", jej nieporadność sprawia, że ​​jest zagrożeniem dla przestępców, społeczeństwa i kolegów. Zostaje przypisana do takich niebezpiecznych zadań jak: źle zaparkowane samochody, kradzieże w sklepach. Chce zrealizować swoje marzenie bycia pierwszą kobietą, która dołączy do elitarnej grupy RAID. Z niejasnych powodów politycznych, RAID przejął ośrodek szkoleniowy. Do tego...
Kawalerskie życie / The Bachelors online
Film koncentruje się na postaci Billa Pondera, mężczyzny w sile wieku, który traci żonę. Po śmierci kobiety decyduje się on wyprowadzić z niewielkiego miasta, w którym dotąd żył, i razem z siedemnastoletnim synem Wesem (Josh Wiggins) zamieszkać w jednej z aglomeracji. W nowym miejscu Bill rozpoczyna pracę w prywatnej szkole. Ma nadzieję, że zmiana otoczenia pomoże zarówno jemu, jak i Wesowi pogodzić się ze stratą bliskiej osoby i rozpocząć życie na nowo. Rzeczywiście, po pewnym czasie zdani tylko na siebie Bill i Wes odbudowują łączącą ich więź. Szybko udaje im...
Sprawa Chrystusa / The Case for Christ online
Lee był dokładnie tam, gdzie się spodziewał: na samej górze. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i awanse w „Chicago Tribune”, w domu czekała na niego kochająca rodzina, miał poczucie że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny… Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło,, a Lee, zagorzały racjonalista i ateista, musiał zmierzyć się nie tylko z groźbą utraty rodziny, ale i z największą tajemnicą chrześcijaństwa: zmartwychwstaniem Jezusa.
Marshall online
Marshall oparty jest na prawdziwych wydarzeniach i skupia się na pewnym wycinku z życia tytułowego bohatera. Mianowicie film będzie dotyczył mdłości protagonisty, kiedy to był jeszcze niedoświadczonym, ambitnym prawnikiem, przed wstąpieniem do Sądu Najwyższego USA. Gdy kraj czuje się niepewnie, stojąc na krawędzi II Wojny Światowej, bliska bankructwa organizacja NAACP (pol. Krajowe Stowarzyszenie Postępu Ludzi Kolorowych) postanawia wysłać Marshalla do konserwatywnego stanu Connecticut, w celu obrony czarnoskórego szofera przed jego bogatym, socjalistycznym pracodawcą w...
Tylko dla odważnych / Only the Brave online
Oparty na prawdziwych wydarzeniach film, przedstawia heroiczne losy członków Granite Mountain Hotshots. Ten lokalny odział strażaków dzięki nadziei, determinacji, poświęceniu i poczuciu obowiązku do ochrony ich rodzin, społeczności, a także kraju stał się jednym z najbardziej elitarnych zespołów w całym państwie! W przeciwieństwie do większości z nas, oni - zamiast uciekać od niebezpieczeństwa - biegną prosto w paszczę lwa. Czuwają nad naszym życiem, domem oraz bliskimi sercu osobami. Łączy ich prawdziwe męstwo i przyjaźń.
Pierwszy śnieg / The Snowman online
Harry Hole (Michael Fassbender) stoi na czele elitarnej grupy detektywów. Kiedy wraz z nadejściem zimy ginie kolejna osoba, Harry obawia się, że do miasta wrócił seryjny morderca. W rozwiązaniu sprawy pomaga mu znakomita rekrutka Katrine Bratt (Rebecca Ferguson). Zaczynają oni łączyć stare sprawy kryminalne z nowymi morderstwami. Czasu jest niewiele. Muszą znaleźć mordercę zanim spadnie pierwszy śnieg.
Professor Marston and the Wonder Women online
Fabuła filmu Professor Marston & The Wonder Women skupia się na doktorze Williamie Moultonie Marstonie, który pracuje na Harvardzie jako psycholog. Marston stworzył nie tylko wykrywacz kłamstw, ale także postać Wonder Woman, inspirując się osobą swojej żony oraz kochanki Olive Byrne.
Pomiędzy nami góry / The Mountain Between Us online
Bohaterami filmu "Pomiędzy nami góry" jest dwoje obcych sobie ludzi, którzy uchodzą z życiem z katastrofy małego samolotu, uwięzieni zostają w niedostępnych, skutych lodem górach. Kiedy uświadamiają sobie, że spodziewana pomoc nie nadejdzie, zmuszeni są wyruszyć w odległą podróż przez dziką okolicę. Po drodze muszą stawić czoło nie tylko niewyobrażalnym przeciwieństwom losu, lecz także niespodziewanemu uczuciu.
Renegaci / Renegades online
Eksplozje, pościgi, humor i misja niemożliwa, której podjąć się mogą tylko nie mający nic do stracenia komandosi sił specjalnych. Matt Barnes w którego postać wciela się Sullivan Stapleton znany z głównej roli w filmie "300", i jego elitarny oddział straceńców na tropie zatopionego na dnie jeziora złota o wartości 300 milionów dolarów.
1234567>>>>|
© 2018 Seriale i filmy online - kinomaniek.pl - Kopiowanie zabronione. O: