logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
The Empty Hands online
Pół-Chinka, pół-Japonka Mari Hirakawa jest córką trenera karate. Od dzieciństwa była oczkiem w głowie ojca - jej jedynym marzeniem jest sprzedać dojo po tym, jak jej ojciec umrze. Po jego śmierci Mari zaczyna fantazjować o swoim życiu w wolności, jednak dowiaduje się od swojego prawnika, że ​​jej ojciec pozostawił jej 49% własności nieruchomości, pozostałe 51% pozostawił jednemu ze swoich uczniów, Chanowi Keungowi. Dochodzi do pojedynku spadkobierców, wygrany bierze wszystko.
Porwana pamięć / Forgotten online
Jin-Seok (Kang Ha-Neul) przenosi się do nowego domu ze swoim starszym bratem Yoo-Seokiem (Kim Moo-Yul), matką (Na Young-Hee) i ojcem (Moon Sung-Geun). Jin-Seok cierpi na nadwrażliwość, ale dzięki lekom jest w stanie normalnie żyć. Pewnego deszczowego wieczoru Jin-Seok widzi swojego starszego brata, który zostaje wrzucony do furgonetki przez grupę mężczyzn. Po 19 dniach Yoo-Seok wraca do domu, ale nie pamięta nic z jego zniknięcia. Jin-Seok zauważa jednak istotne zmiany w osobowości i zachowaniu starszego brata, ​​zaczyna podejrzewać, że osoba, która powróciła, nie jest...
Escape Room online
‌Escape Room to nowy thriller, który skupia się na grupie przyjaciół. Chcąc dobrze się bawić, wykupują bilety do tajemniczego pokoju, z którego następnie muszą się wydostać. Niestety sprawy przybierają niekorzystny obrót, a oni sami znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
Diverge online
Chris Towne (Ivan Sandomire) ocalał z pandemii wywołanej śmiertelnym wirusem. Budzi się on w równoległym wszechświecie, gdzie wciąż żyje jego ciężarna żona i wszyscy, których kocha, a którzy odeszli w jego świecie. Niespodziewanie otrzymuje zatem szansę odzyskania utraconego, dawnego życia przez możliwość powstrzymania człowieka odpowiedzialnego za chorobę.
Wolf Warrior 2 /  Zhan lang 2 online
Wolf Warrior 2 opowiada o byłym żołnierzu elitarnego oddziału specjalnego - Wilczych Wojowników. Główny bohater (Jing Wu) po odejściu z wojska próbuje wieść spokojne życie w Afryce, lecz nie może przymykać oka, jak miejscowa ludność jest ciemiężona przez sadystycznych, zachodnich kapitalistów pod przywództwem bezwzględnego Big Daddy (Frank Grillo). Gdy dodatkowo sprawy nabierają osobistego charakteru uśpiony wojownik rusza wyzwolić sąsiadów i uratować żonę.
Nić widmo / Phantom Thread online
Akcja filmu rozgrywa się w Londynie w latach pięćdziesiątych XX wieku. Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) to słynny w mieście krawiec, który wraz z siostrą Cyril (Lesley Manville) ubiera gwiazdy filmowe, ludzi z wyższych klas, a nawet rodzinę królewską. W życiu Woodcock poznaje całe mnóstwo kobiet, które go inspirują i towarzyszą mu, ale on wciąż pozostaje kawalerem. Wszystko się zmienia, kiedy pojawia się Alma (Vicky Krieps), która z miejsca staje się muzą i kochanką Woodcocka. Miłość to tej kobiety burzy uporządkowane życie Reynoldsa Woodcocka.
Fuck the Prom online
Maddy i Cole to zaprzyjaźniony duet, znają się praktycznie od urodzenia, ale kiedy rozpoczęli naukę w liceum, ich relacje całkowicie przepadły. Trzy lata później, w ciągu ostatniego roku, Maddie stała się najpopularniejszą dziewczyną w szkole. Pewnego dnia przyłapuje swojego chłopaka jak się całuje z jej najlepszą przyjaciółką. Zdradzona i wściekła Maddy planuje zemstę, w tym celu ponownie łączy siły z Colem.
The Man Who Invented Christmas online
Dzieło powstaje na podstawie książki Lesa Standiforda, która opowiada o tym, jak Karol Dickens stworzył swe wielkie dzieło - "Opowieść wigilijną". Akcja zaczyna się w październiku 1843 roku, kiedy załamany autor, odrzucony przez wydawców, postanawia własnym sumptem wydać książkę, która - ma nadzieję - zapewni byt jego rodzinie. Dan Stevens wcieli się w młodego Dickensa, Christopher Plummer będzie Scrooge'em a Jonathan Pryce sportretuje ojca pisarza.
Cops and Robbers online
Bandyci napadają na bank, pod miejsce zdarzenia natychmiast przyjeżdżają wozy policyjne otaczając budynek. Gdy negocjator rozmawia z bandytami, i poznaje ich tożsamości, okazuje się łączy ich wspólna historia która komplikuje sytuację W filmie występują Michael Jai White w roli negocjatora, Tom Berenger i Quinton Jackson.
Cudowny chłopak online
Auggie Pullman ma 10 lat i właśnie zaczyna szkołę. Do tej pory uczył się w domu pod okiem mamy. A wszystko to dlatego, że urodził się z licznymi deformacjami twarzy. Teraz jednak ma zacząć 5 klasę w szkole z rówieśnikami i jedyne czego pragnie, to żeby koledzy ze szkolnej ławy potraktowali go jak zwyczajnego chłopca. Niestety wygląd Auggiego sprawia, że z miejsca staje się on szkolną sensacją i jest wytykany palcami. Wszystko się jednak zmienia, kiedy w szkole pojawia się Summer - nowa uczennica, która potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. To...
Czwarta władza / The Post online
Film "Czwarta władza" opowiada o jednym z największych dochodzeń dziennikarskich. Dwójka wydawców dziennika "The Washington Post" Katherine Graham (Meryl Streep) i Ben Bradlee (Tom Hanks) chcąc ujawnić szokujące tajemnice rządu związane z wojną Wietnamie, będzie musiała stanąć do walki z najwyższymi władzami w USA. Graham i Bradlee ujawniając niewłaściwe działania rządu amerykańskiego oraz liczne kłamstwa związane z wojną w Wietnamie narażają nie tylko przyszłość swojej gazety, ale również swoje bezpieczeństwo i wolność.
Wyścig Śmierci 4 / Death Race 4: Beyond Anarchy online
Kolejna część “Wyścigu Śmierci”. Danny Trejo powraca jako bezlitosny Goldberg w dotychczas najdzikszym i najbardziej krwawym “Death Race” w historii. Specjalista Black Ops – Connor Gibson (McGowan) – infiltruje federalne więzienie, by wziąć udział w nielegalnym “Wyścigu Śmierci” i odbić Frankensteina. Connor korzysta z pomocy Boba (Glover) i Listsa (Koehler). Bohater niespodziewanie zakochuje się w Jane (Marzano). Connor będzie musiał walczyć o więcej niż swoje życie w tym brutalnym świecie bez strażników i bez zasad.
Braven online
Braven opowiada historię drwala Joego Bravena, który wraz ze swoją rodziną mieszka w odosobnionym domku w głębi lasu na granicy amerykańsko-kanadyjskiej. Pewnego razu spokojne życie Joego zakłócają nieznajomi mężczyźni, którzy podczas śnieżycy zostawiają na terenie jego posiadłości tajemniczą torbę. Pakunek okazuje się być wypełniony narkotykami po które wkrótce zgłaszają się dealerzy narkotyków. Życie drwala i jego rodziny staje przed poważnym niebezpieczeństwem.
Paryż 05:59 online
Hugo (François Nambot) oraz Theo (Geoffrey Couet) spotykają się w modnym francuskim sex-klubie. Po wyjściu z klubu włóczą się się po pustych ulicach nocnego Paryża. Ich rozmowy, znamionują, że ich spotkanie seksualne ma większe znaczenie. Należy spodziewać się, że jest to początek romansu.
Kształt wody / The Shape of Water online
Akcja filmu "Kształt wody" toczy się w Stanach zjednoczonych w okresie kiedy świąt ogarnięty jest zimną wojną. Główną bohaterką jest Elisa (Sally Hawkins) - niema sprzątaczka, która pracuje w sekretnym laboratorium rządowym. W laboratorium tym jest przeprowadzany tajemniczy eksperyment, który ma zaważyć na losach świata. Wojsko uwięziło stwora, który wygląda jak z horroru. Spotyka go właśnie Elisa, która szybko uświadamia sobie, że to nie żadna bestia, ale w rzeczywistości bardzo wrażliwa i krucha istota, która od swojego urodzenia musi żyć i...
Lady Bird online
Opowieść o pięknej, lecz nietypowej dziewczynie stojącej u progu dorosłości. Towarzyszymy Christine "Lady Bird" McPherson (w tej roli Saoirse Ronan) przy jej pierwszych sercowych wzlotach i upadkach, odnajdywaniu swojej skomplikowanej osobowości w małym, konserwatywnym miasteczku oraz zrozumieniu, na czym polegają przyjaźń, rodzina i dom. Wszystko podane jest w lekkiej, bezpretensjonalnej i błyskotliwej formie. Zapraszamy na film który zebrał same dobre recenzje na całym świecie.
Cold Skin online
W roku 1914 młody człowiek przybywa na oddaloną wyspę, by zmienić latarnika, który samotnie opiekował się przez cały rok tutejszą latarnią morską. Bohater szybko odkrywa, że miejsce to jest niebezpieczne. Tajemnicze humanoidy, żyjące w wodzie i unikające światła, przychodzą po zmroku, aby zabić żyjących w niej ludzi. Dwójka bohaterów zostaje uwięziony w latarni i zaczyna walkę o własne życie.
Osobliwość / Singularity online
amy rok 2020. Elias van Dorne (John Cusack), dyrektor generalny VA Industries, największej na świecie firmy zajmującej się robotyką, przedstawia swój najnowszy i największy wynalazek – super komputer Kronos, który został zaprojektowany, by zakończyć wszystkie wojny i zażegnać dalszym konfliktom. Kronos zostaje podłączony do Internetu. Sztuczna inteligencja w szybkiej analizie stwierdza, że ludzkość sama w sobie jest największym zagrożeniem dla utrzymania pokoju na świecie i tego „wirusa” należy wyeliminować. Kronos rozpoczyna eksterminację poprzez ogólnoświatowy...
Asylum of Fear online
Film podąża za zespołem badaczy zjawisk paranormalnych, którzy odwiedzając nawiedzoną placówkę psychiatryczną w której szalony lekarz dokonał bestialskiej masakry na młodych pacjentach. Szukając dowodów na to, co nawiedza opuszczony budynek, natkną się na wskazówki, które ujawniają to, co sprawiło, że były lekarz wpadł w morderczy szał. Niestety, im więcej odkrywają, tym bardziej chcą się wydostać z placówki przeznaczonej do wyburzenia, ponieważ coś w środku chce, aby ta tajemnica nie została ujawniona.
Byli sobie złodzieje / The Adventurers / Mao Xian Jia online
Najwięksi złodzieje na świecie łączą siły aby wspólnie dokonać skoku jakiego świat jeszcze nie widział. Ich plany pokrzyżuje Pierre (w którego rolę wciela się Jeana Reno), legendarny francuski detektyw który wpada na ich trop. Rozpoczyna się pościg po całej europie...
1234567>>>>|
© 2018 Seriale i filmy online - kinomaniek.pl - Kopiowanie zabronione. O: