logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Skok stulecia / Den of Thieves online
Fabuła Den of Thieves skupia się na zdeterminowanej i świetnie przygotowanej grupie złodziei, którzy postanawiają dokonać, wydawać by się mogło, niemożliwego do zrealizowania skoku na Bank Rezerw Federalnych. Przeszkodzić im w osiągnięciu celu ma specjalna jednostka policji hrabstwa Los Angeles.
Na karuzeli życia / Wonder Wheel online
Produkcja "Na karuzeli życia" koncentruje się na czwórce bohaterów, których drogi krzyżują się w parku rozrywki na Coney Island w latach pięćdziesiątych. Ginny (Kate Winslet) to niestabilna emocjonalnie była aktorka, która obecnie jest zatrudniona jako kelnerka. Humpty (James Belushi) to jej życiowy partner - operator karuzeli. Mickey (Justin Timberlake), przystojny i uroczy ratownik, który chce w przyszłości zostać dramatopisarzem, zaś Carolina (Juno Temple) jest wydziedziczoną córką Humpty’ego, która uciekając przed gangsterami, szuka bezpiecznego miejsca...
Hostiles online
Hostiles opowiada historię kapitana amerykańskiej armii, który zgadza się eskortować znienawidzonego przez siebie umierającego wodza plemienia Czejenów. Razem z niewielką grupą żołnierzy wyrusza w podróż przez niebezpieczne terytorium, które zamieszkują wrogie plemiona.
120 uderzeń serca online
Akcja filmu toczy się na początku lat 90. we Francji, gdy epidemia AIDS przybiera na sile. Zmowę milczenia wokół choroby próbują przerwać aktywiści z paryskiego ACT UP, organizacji walczącej o prawa i życie zarażonych wirusem HIV. Nowy w grupie – Nathan ulega fascynacji Seanem, radykalnym bojownikiem rzucającym na szalę resztki swojej energii.
Cudowny chłopak online
Auggie Pullman ma 10 lat i właśnie zaczyna szkołę. Do tej pory uczył się w domu pod okiem mamy. A wszystko to dlatego, że urodził się z licznymi deformacjami twarzy. Teraz jednak ma zacząć 5 klasę w szkole z rówieśnikami i jedyne czego pragnie, to żeby koledzy ze szkolnej ławy potraktowali go jak zwyczajnego chłopca. Niestety wygląd Auggiego sprawia, że z miejsca staje się on szkolną sensacją i jest wytykany palcami. Wszystko się jednak zmienia, kiedy w szkole pojawia się Summer - nowa uczennica, która potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. To...
Czas mroku / Darkest Hour online
Fabuła filmu koncentruje się wokół postaci brytyjskiego premiera, który stoi przed największym wyzwaniem w życiu, tytułową najczarniejszą godziną. Do niego należy bowiem podjęcie decyzji w sprawie udziału Wielkiej Brytanii w II wojnie światowej. Przeciw sobie ma wrogo nastawioną własną partię oraz sceptycznego króla, a także niegotowy na udział w wojnie naród. Tymczasem silna armia nazistowska właśnie powoli opanowuje Europę. Musi przy tym pamiętać o ideałach wolności i niezależności narodu brytyjskiego oraz zmobilizować go do działania. Groźba inwazji...
Wszystkie pieniądze świata online
Jean Paul Getty to jeden z najbogatszych amerykanów, mimo że ma wszystko, cechuje go nieustępliwość i skąpstwo. Pewnego dnia jego ukochany wnuk zostaje porwany a porywacze żądają ogromny okup. Dziadek chłopca bez zastanowienia odmawia zapłacenia choćby jednego dolara. Załamana matka porwanego - Gail robi co w jej mocy, by przekonać teścia do zmiany zdania, ale jej wysiłek wydaję się być walką z wiatrakami... Porywacze którzy liczyli na łatwą robotę, zaczynają powoli tracić cierpliwość, tym samym życie porwanego chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to że...
Czwarta władza / The Post online
Film "Czwarta władza" opowiada o jednym z największych dochodzeń dziennikarskich. Dwójka wydawców dziennika "The Washington Post" Katherine Graham (Meryl Streep) i Ben Bradlee (Tom Hanks) chcąc ujawnić szokujące tajemnice rządu związane z wojną Wietnamie, będzie musiała stanąć do walki z najwyższymi władzami w USA. Graham i Bradlee ujawniając niewłaściwe działania rządu amerykańskiego oraz liczne kłamstwa związane z wojną w Wietnamie narażają nie tylko przyszłość swojej gazety, ale również swoje bezpieczeństwo i wolność.
Pitch Perfect 3 online
Pomimo sukcesu na Mistrzostwach Świata dziewczyny z The Barden Bellas zdają sobie sprawę, że nie będzie im łatwo wyżyć z muzyki. Dlatego każda z nich idzie swoją drogą. Takie po prostu jest życie. Kiedy jednak pojawia się szansa na międzynarodowe tourne, dziewczyny ponownie łączą siły, by po raz ostatni tworzyć muzykę i podjąć kilka wątpliwych decyzji.
Elvis & Nixon online
Elvis & Nixon to historia spotkania Elvisa Presleya z prezydentem USA Richardem Nixonem. 21 grudnia 1970 roku w Gabinecie Owalnym król rock’n’rolla otrzymał propozycję zaprzysiężenia na agenta FBI działającego w terenie pod przykrywką. To prawdziwa historia dwóch mężczyzn u szczytu popularności i władzy, która nigdy przedtem nie została opowiedziana.
Pyewacket online
Fabuła horroru Pyewacket skupia się na nastoletniej Leah, która po tragicznej śmierci ojca znajduje ukojenie w tematyce okultyzmu. Początkowo wygląda to na niewinną zabawę, jednak dziewczyna odprawia rytuał, rzucając na swoją matkę klątwę śmierci. Próbując odwrócić czar, Leah odkrywa obecność mrocznego demona Pyewacketa, który zamierza zgładzić i matkę i córkę.
Więzień labiryntu 3: Lek na śmierć / Maze Runner: The Death Cure online
W finale sagi o „Więźniu labiryntu” Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadają sobie od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie.
Mine online
Podczas odwrotu zespół snajperski wchodzi na pole minowe, obserwator ginie, a strzelec staje prosto na tytułową minę. Mimo to że udaje mu się nawiązać łączność z bazą, to musi odczekać ponad dwa dni zanim nadejdzie pomoc. Przemęczony żołnierz powoli przestaje rozróżniać rzeczywistość od halucynacji.
Tiger Powraca / Tiger Zinda Hai online
„Tiger powraca” to trzymająca w napięciu opowieść o porwaniu grupy niewinnych pielęgniarek przez niebezpieczną irakijską organizację terrorystyczną, której przewodzi okrutny Abu Usman. Czy główny bohater – hinduski agent Tiger podejmie się odbicia niewinnych kobiet i zmierzy się z groźnym przywódcą rebeliantów? Czy będzie mógł liczyć na pomoc pięknej, pakistańskiej agentki Zoyi? Czy staną do nierównej walki?
Boski porządek online
Nora (Marie Leuenberger) jest młodą gospodynią domową. Żyje wraz z mężem (Maximilian Simonischek) i dwoma synami w spokojnej, szwajcarskiej wiosce. Tutaj nie docierają echa przemian społecznych, jakie można zaobserwować w Szwajcarii, w latach sześćdziesiątych. Spokój jej rodziny, jak i lokalnej społeczności, może jednak zostać zachwiany, kiedy Nora zaczyna walczyć o przyznanie praw wyborczych szwajcarskim kobietom.
Max 2 White House Hero online
Nasz bohater, pies Max, wraca do akcji w "Max 2: White House Hero." Jego nowe zadanie przenosi go do Waszyngtonu, aby służyć w szeregach tajnej służby prezydenta USA. Tylko on ma umiejętności, wiedzę i jest lojalny, dzięki czemu może ocalić prezydencką rodzinę przed niebezpieczeństwem.
Nigdy cię tu nie było / You Were Never Really Here online
„Nigdy cię tu nie było” to historia pełnego sprzeczności mężczyzny (Joaquin Phoenix) z mroczną przeszłością. Działał zawsze sam i zawsze poza prawem: przez wiele lat przyjmował zlecenia, z którymi system sprawiedliwości nie dawał sobie rady i których nie chciał się podjąć żaden prywatny detektyw. Widział już prawie wszystko. Prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak, poruszony historią uprowadzonej dziewczyny, mężczyzna podejmie się jej odnalezienia. Gotowy na wszystko, by odnaleźć młodą kobietę,...
Re: Born online
Japońska gwiazda kina akcji Tak Sakaguci gra tajemniczego wojownika Toshiro, super żołnierza znanego niegdyś pod pseudonimem "duch", który ukrył się w małym nadmorskim miasteczku w Japonii. Toshiro żyje i troszczy się o Sachi, młodą dziewczynę, która traktuje go jak ukochanego wuja, chociaż prawdziwa natura ich związku nie jest od razu wyjaśniona. Ich spokojna egzystencja jest zagrożona, gdy inni super żołnierze ze starej jednostki Ghosta przybywają, aby zabić Toshiro. Kiedy Sachi zostaje porwana, Toshiro znajduje pomoc swojego byłego towarzysza i dwojga...
Pasażer / The Commuter online
Dla agenta ubezpieczeniowego Michaela Woolricha każdy dzień wygląda tak samo – praca i powrót pociągiem do domu. Wszystko zmienia się, gdy w czasie jednej z podróży poznaje tajemniczą kobietę. Nieznajoma, która wydaje się wiedzieć o Michaelu dosłownie wszystko, zleca mu niezwykłe zadanie. Zanim pociąg dotrze do celu, mężczyzna ma zlokalizować i wskazać osobę, która tego dnia nie powinna się w nim znajdować. Jeśli tego nie zrobi, ucierpi zarówno on sam, jego rodzina, jak i pozostali współpasażerowie. Nie mając wyboru, Michael postanawia rozwiązać zagadkę.
Sun Dogs online
Jego największym marzeniem była służba państwu w elitarnej jednostce marines, ale niestety nie został przyjęty. Pewnego dnia jego uwagę przyciąga menedżer kasyna, który może być lub nie być członkiem Al-Kaidy. Chipley wspólnie z młodą uciekinierką o imieniu Tally tworzą najbardziej nieprawdopodobną jednostkę antyterrorystyczną w Ameryce. Film Sun Dogs to opowieść o miłości, przyjaźni i bezpieczeństwie ojczyzny.
1234567>>>>|
© 2018 Seriale i filmy online - kinomaniek.pl - Kopiowanie zabronione. O: